Věra Pakostová

Věra Pakostová


Mapa Adresa působiště
Foustkova 6, Brno
Mapa Další působiště
ONLINE,
Telefon E-mail
+420 603 993 959 rusverus@seznam.cz
Web Cena za terapii
rusverus.eu 3500,- Kč, (možno i ON-LINE)
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština, Němčina, Ruština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Protože je to výjimečná revoluční moderní metoda s okamžitým a hlavně trvalým výsledkem. Je velice efektivní a vede k rychlému odbourání toho, co nás zatěžuje (strachy, pocity nemilovanosti, samoty, zlost, (sebe)lítost, nemoci…). A poté automaticky nastoluje spokojenost ve všech oblastech. Psychika vždy „až na 1. místě“! :-) Stačí si „srovnat hlavu“ a máme vyhráno. Až si člověk odhodí, co ho trápí, pak se konečně může věnovat naplno tomu, co ho baví.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Jednoduše jsem šťastnější a mnohem vyrovnanější. Změnila mi úhel pohledu na mnoho věcí (nejen na to, jak každý fungujeme, ale hlavně i to, že to také mohu SAMA změnit). Dcera je bez úporného ekzému, syn bez angín; už se nestresuji, co vše musím stihnout; mám nejhezčí vztah s rodiči, co jsem kdy měla… a mnoho jiného! :-)

Jaké mám výsledky s klienty

Moc mě baví pozorovat proměnu klienta a změnu v jeho vnímání problému, se kterým přišel. Klient odchází vyklidněný, cítí se lehce jakoby odhodil těžké závaží, které sebou mnohdy i několik desítek let vláčel. Mnozí sdílejí nadšení, jak je to vlastně vše logické a jednoduché, proč se v současnosti chovají, jak se chovají. Vidí lépe souvislosti z dětství se současností.

Moje oblíbené životní motto

Je umění být spokojen. Každý svého štěstí strůjcem. Někdo hledá způsoby a někdo JEN důvody.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2024