Kniha

PRODÁNO 20 000 VÝTISKŮ!


Lidé stále hledají zázračnou pilulku na různé problémy. Nemusíte už hledat. Skutečnost je daleko prostší. Problémy si tvoříme sami, ano, my sami osobně, i když to většinou netušíme. V této knize se dozvíte, jak to na tomto světě chodí, podle jakých zákonitostí vytváříme všechno to příjemné i nepříjemné v našem životě, v našem osobním vesmíru.
A pak si probereme, jak to nepříjemné, už vytvořené, odstranit a následně pak prožívat už jen to příjemné. A to všechno logicky, průhledně, přímočaře, věcně, s jasnými a neokecatelnými výsledky.
Tato kniha neříká, jak se máte chovat. Tato kniha věcně vysvětluje, jak v sobě najít konkrétní negace a jak je navždy odstranit. 
Kniha má několik částí. Všeobecné povídání o tom, jak fungujeme, odkud se berou nepříjemné pocity, jak vznikají negativní programy, a jak je poznáme. Následuje praktická část, kde najdete postup zpracování vztahu a problému. Přehledně i podrobně, krok za krokem. Najdete tu kapitolu častých otázek a Karlovy odpovědi na ně. Jako bonus popis techniky Splnění přání, a také názor lékaře, psychologa, psychiatra. Celá kniha je prolnuta příběhy klientů a příklady z praxe, na kterých lépe pochopíte, co se vám snaží autor předat. A pokud znáte Karla osobně, tušíte, že nemohou chybět ani vtipy, které k němu neodmyslitelně patří.

Kniha autora metody Karla Nejedlého Metoda RUŠ aneb JÁ TO MÁM JINAK vyšla 25. června 2014 v nákladu 3 000 kusů.
Knihu ilustroval Jan Haring.
K dostání je čtvrté upravené a rozšířené vydání, má 424 stran, pevnou vazbu s přebalem, papír ofsetový, formát A5, ISBN 978-80-908936-0-3

Cena knihy je 398,- Kč/ 16 €

Chci svoji knihu


Anglická verze vyšla a byla pokřtěna 18. června 2019, nese název The RUŠ Method or  IT'S NOT MY CASE, je překladem třetího rozšířeného a doplněného vydání knihy české. Má má 398 stran, pevnou vazbu s přebalem, papír ofsetový, formát A5, ISBN 978-80-270-5780-1.

Přeložila: Kateřina Hamplová.

Cena knihy je 645,- Kč/ 25 €. Aktuálně je zlevněná na 452 Kč / 17,50 €.

Chci koupit anglickou verzi

Německá verze vyjde v polovině prosince 2019, nese název Die RUŠ Methode und zwar ICH HAB´S ANDERS, je překladem třetího rozšířeného a doplněného vydání knihy české. Má má 432 stran, pevnou vazbu s přebalem, papír ofsetový, formát A5, ISBN 978-80-270-6806-7.

Přeložila: Martina Válková.

Cena knihy je 645,- Kč/ 25 €. Aktuálně je zlevněná na 452 Kč / 17,50 €.

Chci koupit německou verzi


Knížku doporučují:
Tato kniha je výborná! Po přečtení jsem si vyčistil spoustu bloků a žiju teď šťastnější a spokojenější život. Nejsem žádný ezo blbec, prostě to funguje. Racionálně, logicky a jasně. Doporučuju všem.

Vítek

Za svůj život jsem přečetl spoustu knížek, navštívil spoustu seminářů, kurzů, byl jsem na různých terapiích, u psycholožky... Můžu říct, že RUŠka je za mě nejrychlejší a nejspolehlivější nástroj ke štěstí, jaký jsem kdy poznal.

Adam Štrunc, lektor osobního rozvoje, kouč, autor knihy Podnikání z lavice

Díky této knize můžeme snadno porozumět, jak tento svět skrze naši mysl funguje. Ale to není všechno. Nabízí také skvělý způsob, jak odstranit naše nepříjemné pocity pocházející z negativních vzpomínek. Setkání s touto metodou je jednou z nejlepších věcí, která mne v mém životě potkala

Jitka H.

Tato knížka dá ti návod,
jak už nebýt nikdy marod.
Hledat třeba vždycky v sobě
nemusíš už býti oběť.
Během chvíle se vše změní
a přichází pochopení.
Zůstane jen klidná mysl
všechno začne dávat smysl.

Báničku nám zaslala Petra M.


Kniha zaujala spoustu lidí, kteří vůbec nečtou knížky, jakoby je přitahovala jako magnet, dokonce si přikupovali další a další kusy této knížky pro své známé a přátele.

Bára Daňhová, lektorka Metody RUŠ


Terapeutka Romana:

 
Jak probíhal křest knihy 25. června 2014 se můžete podívat tady: 


Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2024