Vendula Pourová

Vendula Pourová


Mapa Adresa působiště
Akademika Heyrovského 1178/6, Hradec Králové nebo online
Telefon E-mail
+420 739 662 505 vendy.pourova@gmail.com
Web Cena za terapii
www.vendypourova.cz 5 000 Kč - O víkendu příplatek 1000 Kč.Terapie trvá 3 - 4 hodiny a je možné pracovat i online. Telefonická konzultace zdarma.
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Byla to láska od prvního RUŠení. Ten den jsem potkala svou nejlepší kamarádku, která dokáže vyřešit jakýkoliv problém - kdekoliv, kdykoliv, rychle a natrvalo. A nejen mně. Je to kamarádka pro všechny - pro kohokoliv, kdo se rozhodne zbavit se svých problémů a být jednoduše šťastný. RUŠka je zkrátka bezkonkurenční. Je jednoduchá, rychlá, účinná a šetrná.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Jako malá holka jsem vždy toužila po tom mít Arabelin prsten – stačí si něco přát, otočit prstenem a hned to dostanu. Zbavím se všeho, co mě trápí, změním cokoliv, co se mi nelíbí a pomůžu komukoliv budu chtít… Prsten jsem sice nedostala, ale poznala jsem RUŠku. A to je v podstatě to samé. Díky této metodě jsem se zbavila svých každodenních trápení, která mě omezovala v běžném životě, získala jsem ztracené sebevědomí, začala si vážit sama sebe, urovnala jsem si rodinné vztahy, vyřešila zdravotní problémy… Zkrátka jsem „otočila prstenem“ a zázraky se začaly dít na počkání. Pokud tedy i Vy potřebujete pomoc kouzelného prstýnku, neváhejte se svěřit RUŠce a žít život dle Vašich představ - stačí jediné - CHTÍT!

Jaké mám výsledky s klienty

Úžasné! Pokud přijde klient opravdu rozhodnutý, dějí se zázraky už během terapie. Tu obrovskou úlevu vnímají klienti nejen vnitřně, ale je na nich vidět i navenek. Pro mě jako terapeutku je nádhera pozorovat, jak se klient rozsvěcí, jak mu mizí starosti z výrazu obličeje a jak se po terapii "probudí" jako vyměněný.

Moje oblíbené životní motto

"Chceš-li změnit svět, změň nejprve sebe." Matka Tereza

Další informace

Po domluvě pracuji i o víkendu.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2023