Tereza Argalášová

Tereza Argalášová


Mapa Adresa působiště
Blatnická 3, Brno
Mapa Další působiště
, Brno-Vinohrady
Mapa Další působiště
, online-odkudkoli :-)
Telefon E-mail
+420 732 246 664 tereza@argalasova.net
Web Cena za terapii
https://www.facebook.com/groups/stastne.podle.sebe/ 4.000 Kč, studenti 3.500 Kč (hotově nebo převodem na účet) TERAPIE PROBÍHÁ osobně nebo online
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Je to logická, účinná a efektivní metoda, díky níž vyhledáte příčinu Vašeho problému a navždy se ho zbavíte. Tak jednoduché to je :-)

Co přinesla RUŠka mně osobně

RUŠka mi přinesla harmonické vztahy v rodině, vnitřní klid a jistotu, že vše co dělám, je správné. Také to, že odpovědi hledám sama v sobě a to je ohromně osvobozující. Žiji tady a teď a užívám si života.

Jaké mám výsledky s klienty

Ty změny jsou úžasné. Dnes jsme si s dcerkou užily nákupy jako dvě parťačky, žádný stres :-)) Děkuji :-))) Libka U Terezky jsem absolvovala mnoho terapií na mnoho témat a vždy se stejným naprosto fantastickým výsledkem a to zrušením mnohem více bloků než jsem očekávala a s úžasně osvobozujícím pocitem na jejich konci. Krom toho, že je profesionální terapeutka, která ctí metodu RUŠ a její postupy je i velice empatická, takže dokáže ke každému a každému problému přistoupit zcela jedinečně. Vřele doporučuji okusit terapii pod jejím vedením. Eva Zbavil jsem se strachu ze samoty a opuštění. Je to obrovská svoboda. Ondra.

Další informace

Pokud jste rozhodnuti něco ve svém životě změnit a být šťastni, ráda Vám s tím pomůžu. Terapie trvá až 4 hodiny. Udělejte si na sebe čas, nejlépe před i po terapii a pojďte do toho se mnou. Těším se na Vás!

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2023