Petra Rosenkranzová

Petra Rosenkranzová


Mapa Adresa působiště
Pavlisova 2297, Kladno
Telefon E-mail
+420 774483855 pjocka@seznam.cz
Cena za terapii
4000 Kč za 3 - 4 hodiny
Jazyky terapie
Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Metoda RUŠ je skvělá v tom, že cokoliv vás trápí, ať už je to zdraví, problémy v práci nebo ve vztazích, dokáže pomocí jednoduché techniky změnit ke spokojenému a šťastnému životu. Sílu Metody RUŠ jsem poprvé vyzkoušela na své první terapii, kdy jsem byla na úplném dně. Měla jsem úzkosti, deprese, problémy se vztahy a prací. Po několika hodinách provázení touto metodou jsem se na svět začala dívat úplně jinýma očima. Dostala jsem velkou chuť žít a zcela jinak a svobodně si tvořit svůj život. Cítila jsem velkou úlevu a radost, že to, co chci, si můžu dovolit a jít si za tím a být svobodnou. Postupně se mi začal měnit celý můj život ve všech oblastech. Stala jsem se terapeutkou Metody RUŠ a používám ji, kdykoliv potřebuji, je to taková moje kamarádka pro život. Pokud i vy se rozhodnete změnit svůj život a být šťastní a spokojení, neváhejte mě zavolat nebo napsat.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Být sama sebou. Milovat život a lidi. Jít si za svými sny.

Moje oblíbené životní motto

V každém okamžiku se rozhoduješ, kým jsi a budeš. Tvůj život je vždycky výsledkem tvých myšlenek.“ „Život je opravdu jednoduchý, ale trváme na jeho zkomplikování.“ „Naše mysl nemá hranic, kromě těch, které si sami vytvoříme.“ „Pokud napravíte svou mysl, zbytek vašeho života se zařadí na správné místo.“

Další informace

Na terapii se můžete běžně přihlásit od pondělí do pátku. Pracuji také online přes WhatsApp , Messenger, nebo Skype. K tomu potřebujete mít PC, nebo telefon s kamerou. Děti u mě mají slevu 50%. Po předchozí domluvě pracuji i o víkendu.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2023