Petra Jakůbková

Petra Jakůbková


Mapa Adresa působiště
Trávník 2077, Uherské Hradiště, Staré Město u Uherského Hradiště
Telefon E-mail
+420 725 779 563 jakubkova.petra@seznam.cz
Web Cena za terapii
www.petrajak.cz 2.400 Kč

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Už jako malou holku mě často napadala otázka „PROČ?“. Proč se mě a mým blízkým dějí takové věci, které se dějí? Čekala jsem a věděla, že na to jednou přijdu. Mezi tím si poslechla mnoho teorií a vyzkoušela X metod. Žádná však nepřinášela valnou úlevu. Až se mě jednoho dne dostal do ruky letáček o metodě RUŠ a já věděla, že to je ONO, to na co čekám. RUŠka je geniální svou jednoduchostí, rychlostí a okamžitou úlevou. Neznám nic lepšího. Když se ohlédnu, je toho hodně, co jsem díky ní odložila, od všemožných strachů, úzkostí, dramatických scén z dětství, nejistot z budoucnosti, pocitu že jsem na vše úplně sama, nevypořádaných rodinných vztahů a mnoho dalšího. Díky RUŠce už dnes vím, že není problém, který by se nedal vyřešit a není situace, která se nedá změnit! Jedinou překážkou ke změně a k lepšímu životu jsme my sami, když pro něj nejsme odhodlaní. Jsem jí vděčná, za život plný lásky, štěstí a harmonie, který nyní žiju. Každý den je pro mě jiný, jedinečný, plný barev, vůní a zajímavých setkání. Konečně mám pevnou půdu pod nohama a radost ze života.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Pochopení, volnost a nádherný pocit vnitřního klidu a míru. Splnila mé přání "umět si kdykoliv od čehokoliv pomoci, být šťastná a předávat to dál". Je to stav jistoty mít opět život ve svých rukou, chápat souvislosti veškerého dění a přivádět k tomuto poznání a ke štěstí i druhé.

Jaké mám výsledky s klienty

Nejčastěji rušíme partnerské a rodinné problémy, pracovní záležitosti a zdravotní problémy. Vždy je pro mě odměnou, když vidím během terapie klientovu proměnu přímo před očima. Místo smutku přichází viditelné uvolnění. Čím dál častěji chodí ti, co ví, co chtějí. Terapie tak jde snadno a má skvělé výsledky. Každý klient je jedinečný a potřebuje na sobě v jiné míře a intenzitě pracovat. Někomu stačí jedno sezení, jinému více. Je úžasné slyšet, jak klient/ka několik dní po terapii v telefonu říká…“cítím se skvěle, jsem opět šťastná…partner se od té doby úplně změnil, ono to funguje…v práci se ke mně začali chovat jinak, už tam zase chodím ráda…konečně se posunuly věci správným směrem…už si nemusím pořád chodit umývat ruce a vůbec mi to nevadí (obsedantně kompulzivní porucha)….přihlásila jsem se na kurz, ta metoda je neuvěřitelně rychlá, rozhodla jsem se vyřešit si celý svůj život…“ To je něco co mě baví a dává smysl.

Další informace

Děti do 5 let mají terapii s 50% slevou, do 15 let s 25% slevou.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2019