Marcela Fryštenská

Marcela Fryštenská


Mapa Adresa působiště
Žižkova 683, Ivanovice na Hané
Mapa Další působiště
Smetanova 47, Brno
Telefon E-mail
+420 737703077 m.frystenska@seznam.cz
Cena za terapii
3000 Kč, studenti 2500 Kč
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Vyzkoušela jsem různé metody a skrze vlastní zkušenost jsem zjistila, že žádná metoda nebyla tak účinná. U Metody RUŠ byl efekt okamžitý. Metoda je to jednoduchá, jasná a logická. Nezůstává však jen v rovině rozumu. Učí lásce, pochopení, odpuštění, vděčnosti. Neodstraňuje pouze stonky a lístky z bodláku. Jde ke kořeni problému. Zkrátka mám ráda to, co funguje!

Co přinesla RUŠka mně osobně

Intenzivní uvědomění si, že každý z nás vidí svět skrze vlastní vitráž. V jakékoliv situaci je naše vnímání zabarveno naší vnitřní vitráží, která funguje jako filtr, kterým vnímáme svět. Jinými slovy každý z nás vnímá svět skrze své životní prožitky uložené v podvědomí. A proto žádní dva lidé nemají naprosto stejné životní prožitky, nemohou ani stejně prožívat jednu a tu samou situaci. Naše životní zkušenosti zabarvuje to, co vnímáme v přítomnosti. Naše reakce v přítomném okamžiku může být reakcí na něco, co se nám stalo v minulosti, aniž bychom to tušili. Pochopení, jak funguje lidská psychika, mi změnilo úhel pohledu na životní situace a mezilidské vztahy. Vnitřní prostor dříve plný strachů (řadu z nich jsem si dříve vůbec nepřipouštěla) se začal naplňovat vnitřním klidem, pochopením, láskou, vděčností a jistotou, že svůj život držím ve svých rukou. Dala mi poznání, že své štěstí si tvořím sama, a že má přání mohou být plněna bez většího úsilí. S partnerem jsme přirozenou cestou počali dítě, což z pohledu některých lékařů je zázrak. S metodou RUŠ jsem došla k poznání, že každá zdravá žena, která se rozhodne mít vlastního potomka, jej může mít. Díky metodě RUŠ vnímám právní spory svých klientů v širších souvislostech.

Jaké mám výsledky s klienty

Klienti si během terapie uvědomí souvislosti, proč se jim věci dějí (např. proč mají z něčeho strach, proč jsou v určitých situacích nejistí, proč jsou nespokojeni ve vztahu/vztazích, proč jsou sami, proč se jim nepříjemné situace v životě opakují, proč se musí dřít, zatímco jiní ne atd.) a své problémy, které je trápí, vyřeší. V podvědomí klienta jsou negativní programy (počet je individuální), které si pod mým vedením klient nachází, vyčistí a následně už je nežije. Přispívat klientům svou prací k tomu, aby žili šťastnější, spokojenější a plnohodnotný život mě baví. Těším se na vás!

Další informace

Manželé jsou na večírku, když manželka přistoupí k manželovi: „ Miláčku, myslím, že už bys neměl pít, začínám tě vidět rozmazaně.“ Ano, takhle řada z nás funguje :-). A ještě jedna informace. Jedno terapeutické sezení zabere přibližně 4 hodiny, je proto dobré udělat si na sebe čas.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2021