Lukáš Červenka

Lukáš Červenka


Mapa Adresa působiště
Kasejovice 37, Kasejovice
Mapa Další působiště
Sokolů 404, Boršov nad Vltavou, ONLINE
Telefon E-mail
+420 773622708 luky@peramost.cz
Web Cena za terapii
http://www.peramost.cz/luky-profil.html 6000 Kč bez časového stresu
Jazyky terapie
Čeština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

RUŠka je geniálně jednoduchá a logická. Když se to s ní umí a s klientem vydefinujeme cílový stav po kterém touží, pak jeho dosažení je v porovnání s jinými metodami přímé a velice rychlé ... i když to může stát pár dočasných slz. Přijmout znamená znovu prožít nepříjemnost z dětství, ale s pochopením souvislostí a emočním smířením tak, aby mysl přestala běhat jak křeček v bubnu. Když vím, že mám problém a rozhodl(a) jsem se ho vyřešit, pak mě přitáhne odpovídající terapeut ("ranař" přesně pro mě), který se mnou nastaví cíl, společně nalezneme příčinu problému, provede mi jejím zpracováním a následně můžu žít to, po čem jsem dosud jen toužil(a).

Co přinesla RUŠka mně osobně

V roce 2013 jsem si zpracoval vztah s tatínkem a díky tomu dnes nesedím ve vězení za vraždu. Takže děkuji, děkuji a děkuji, že můžu žít pohodový život. Rodiče ještě žijí a roky máme krásný rovnocenný a stabilní vztah. Jen pro zajímavost, brácha RUŠku ještě nepoužil a že by je miloval, to se rozhodně říct nedá. To není špatně, ale je to něco jiného. Také by mohl být v pohodě, jen ještě nedozrál :o)

Jaké mám výsledky s klienty

Paráda! V drtivé většině se z mých klientů stávají doživotní přátelé, zůstáváme v kontaktu a vzájemně si pomáháme i oblastech mimo terapie a sebepoznávání. Každý něco umí.

Moje oblíbené životní motto

„There is no secret ingredient, it is you.“ (Mr. Ping)

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2024