Lucie Hudzietzová

Lucie Hudzietzová


Mapa Adresa působiště
U lesa 868/34a, Karviná
Telefon E-mail
+420 602 332 734 l.hudzietzova@seznam.cz
Web Cena za terapii
www.chtejvic.cz 4000,-
Jazyky terapie
Čeština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Ze všech (psycho)terapeutických - osobnostně/rozvojových metod, na které jsem kdy narazila, Rušku miluju hlavně z těchto důvodů: 1) je jednoduchá -> pochopí a naučí se jí každý, kdo chce a hodně rychle. 2) neukáže vám jen to, proč to v životě máte, jak to máte, ale rovnou vás toho i zbaví - HNED -> na jiných terapiích často rozrýpete svůj život, vysvětlíte si všechno možné i nemožné - nyní třeba víte, PROČ to tak máte, ale nikdo vám už nepomůže, neřekne, JAK se toho rychle a jednoduše zbavit. Většinou se dozvíte, že teď je třeba na tom dlouze a intenzivně pracovat. A Vy časem změníte třeba úhel pohledu, ale ve svém životě to máte pořád dál. V tom je ruška jiná. Výsledky a změny po terapii cítíte HNED. 3) je zaměřena na každého zvlášť -> je spousta označení problémů, nálepek, nemocí, ruška říká: řekni mi, jak to tam máš ale ty konkrétně. Provedu Vás do vzpomínek Vaším životem, přímo a jasně k té Vaší konkrétní příčině Vašeho problému. 4) je extrémně rychlá -> z něčeho, z čeho máte teď fakt nepříjemný pocit, ho za 20sekund prostě nemáte.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Pro mě největší věcí, co jsem si ruškou zpracovala, byly úzkostné panické ataky. Také jsem se asi během 30 minut vyrovnala se smrtí, která se mnou "cvičila" přes rok, celkovo jsem se zbavila obrovských úzkostí a strachů, naučila jsem se vyznat sama v sobě a hlavně jsem si konečně začala sama sebe vážit.

Jaké mám výsledky s klienty

Čím upřímnější, opravdovější a rozhodnutější klient přijde, tím jsou výsledky lepší. Do každé terapie jdu s Vámi na 100% a dělám vše, co umím, abych Vás co nejrychleji a nejjednodušeji dovedla právě k tomu Vašemu cíli, ať už je jakýkoli.

Moje oblíbené životní motto

Carpe diem. Memento mori.

Další informace

Terapie obvykle trvá 2-3 hodiny. Moc se už na Vás těším :)!

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2024