Lucie Hudzietzová

Lucie Hudzietzová


Mapa Adresa působiště
Mickiewiczova 430/113, Karviná
Telefon E-mail
+420 602 332 734 l.hudzietzova@seznam.cz
Web Cena za terapii
www.chtejvic.cz 2500,-
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Pokud jste rozhodnutý/á vyřešit svůj problém, je tato metoda nejrychlejší - už během pár minut pocítíte úlevu, nejefektivnější - co vyřešíte, vám okamžitě ze života zmizí a už se nevrátí a funguje na vše - je jedno, jestli máte zdravotní problém, problém s partnerem, dětmi, nejste šťastní... Vyřešit lze opravdu cokoli, co jste rozhodnutí si vyřešit.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Na všechny jsem vždycky působila jako milá, šťastná holka. Nicméně za tím úsměvem bylo hodně úzkostí, strachů a smutků. K tomu pak přišla smrt člověka, který pro mě strašně moc znamenal. Vyrovnávala jsem se s ní rok, jak jsem jen uměla. RUŠkou jsem to pak vyřešila za 30 minut, tím si mě totálně získala. Tu obrovskou bolest vystřídal vnitřní klid a vděk. Postupem času jsem odhazovala jednu masku za druhou, šla víc k sobě, přestala dělat to, co chtějí ostatní a začala dělat to, co chci já a dneska můžu říct, že jsem fakt šťastná. Opravdově. A vděčná. Nejen za RUŠku.

Jaké mám výsledky s klienty

Terapie probíhají v rodinném domečku. Klienti si prostředí plné klidu, bezpečí a důvěry velice pochvalují. S klientem jdu na 100% do jeho starostí a trápení, abychom teď a tady během jedné terapie změnili to, kvůli čemu není a nemůže být šťastný.

Další informace

Terapie probíhá tak, že se po krátkém povídání co nejdříve pustíme do práce, "rozjedeme" nepříjemné pocity, dohledáme v dětství, tam zpracujeme, v současnosti zkontrolujeme a ideálně končíme tím, že si jsme jistí, že problém, se kterým jste přišli, je nadobro pryč. Moc se na Vás těším :)! Terapie může trvat 2-3 hodiny.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2020