Lucie Chromá

Lucie Chromá


Mapa Adresa působiště
Na Srážku 2071/4, Praha 4
Mapa Další působiště
Hakenova 920/3,, Praha 9, Čakovice
Mapa Další působiště
Spálená 51, Praha 1
Telefon E-mail
+420 775 671 001 lucie@luciechroma.cz
Web Cena za terapii
www.luciechroma.cz 5500 Kč
Jazyky terapie
Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Metoda RUŠ je nejefektivnější metoda pro vyřešení negativních programů, které má člověk v podvědomí. Funguje rychle a trvale a to jsou pro mne 2 hlavní důvody. Mám s ní výsledky, které se okamžitě projeví v životě klienta. Pokud v této době prožíváte strachy, obavy, pocit ohrožení a jiné nepříjemné pocity, Metodou RUŠ to můžete jednoduše a rychle zpracovat a získat nadhled a vnitřní klid, který je klíčový por vaši imunitu, zdraví i psychickou pohodu. Pokud vy budete v pohodě, pozitivně tím ovlivníte i vaše děti, partnera a blízké. Ráda vám s tím pomohu.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Absolutní změnu mého života. Proměna vztahů s nejbližšími lidmi. Namísto napětí, obav a nepříjemných pocitů s těmito lidmi prožívám radost, spokojenost, cítím jejich lásku a jednoduše mě život každý den baví. Když jsem se zbavila svých negativních programů, je mi dobře i samotné se sebou, vážím si sebe a miluji se. Je to krásný pocit. Mohu se spolehnout na svou intuici, znám své hodnoty a žiji v souladu s nimi. Takže u mě nedochází k vnitřním dilematům, neřídí mě strachy, vzdor a pochybnosti jako dříve. Když jsem se tohohle svinstva zbavila, vytvořil se prostor pro smích, spontánnost, projevy lásky a plní se mi přání.

Jaké mám výsledky s klienty

Úžasné. S těmi, kteří přijdou rozhodnutí svůj problém vyřešit, pracujeme rychle a efektivně a často než skončí terapie, už mají na mobilu nějakou zprávu hlásící změnu v reálném životě. Přichází ke mně ale někdy také klienti, kteří díky terapii teprve najdou odvahu se rozhodnout a přestanou zkoušet různé metody. Pak se třeba sejdeme ještě několikrát. Vše je v pořádku. Jsem přísný a důsledný terapeut (viz reference mých klientů), nenechám vás se v tom plácat a chodit kolem horké kaše. Vyřešit se dá každý problém, pokud se klient rozhodne.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2024