Lenka Širlová

Lenka Širlová


Mapa Adresa působiště
Radětice 54, okr. Příbram
Mapa Další působiště
V Roháčích 41/62, Praha 5 - Jinonice
Telefon E-mail
+420 606 214 427 lenkasirlova@email.cz
Web Cena za terapii
vstricsobe.cz 2 000,- on-line, 3 000,- Radětice, 3 500,- Praha
Jazyky terapie
Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Metodou RUŠ pracuji proto, že funguje. Jde k jádru problému a odstraní ho. Natrvalo. Je jednoduchá, logická, rychlá a přesná. Výsledky jsou okamžitě vidět.Problém, který vás tak dlouho zatěžoval, prostě zmizí :-). Vede člověka ke svobodě, k lásce, ke štěstí.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Zaplnila mé velké prázdno, které jsem si vytvořila chybějícím vztahem s tatínkem. Strach, že mě nechtějí, nebudou chtít, že nejsem žádaná, provázel můj život. Pak jsem se rozhodla něco s tím udělat a přišla RUŠka. Strach je pryč a vystřídal ho klid, pochopení, vděčnost a láska bez podmínek. A já vím, že svoje štěstí si tvořím sama. Když se něco vynoří, vím, že s tím mohu kdykoliv něco udělat. Všem, kteří mají cokoli k vyřešení a chtějí změnu k lepšímu, RUŠku vřele doporučuji.

Jaké mám výsledky s klienty

Klienti, kteří se opravdu rozhodli změnit svůj život a žít šťastně, odcházejí z terapie s vyřešeným problémem a pociťují velkou úlevu. V rámci zpětné vazby mi říkají, jak se cítí skvěle a jak ví, že to, co je velmi trápilo, už zvládají s klidem. Je to pro mě radost vidět, jak se rozsvěcují, být u toho.

Další informace

AKTUÁLNĚ: nabízím on-line terapie přes Skype (nebo jiné plattformy) za cenu 2000,- a krátkou konzultaci (do 20 minut) zdarma. Na osobní sezení objednávám jen do Radětic, do Prahy až od května 2021. Děti do 18 let mají u mne cenu za terapii 1000 Kč.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2021