Lenka Širlová

Lenka Širlová


Mapa Adresa působiště
Radětice 54, okr. Příbram
Telefon E-mail
+420 606 214 427 lenkasirlova@email.cz
Web Cena za terapii
vstricsobe.cz Radětice 3 500,- , online 3 500,-
Jazyky terapie
Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Metodou RUŠ pracuji proto, že funguje. Jde k jádru problému a odstraní ho. Natrvalo. Je to přímá cesta k sobě. Výsledky jsou okamžitě znát. Problém, který vás tak dlouho zatěžoval, prostě zmizí :-). Vede člověka ke svobodě, k lásce, ke štěstí.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Zaplnila mé velké prázdno, které jsem si vytvořila chybějícím vztahem s tatínkem. Strach, že mě nechtějí, nebudou chtít, že nejsem žádaná, provázel můj život. Pak jsem se rozhodla něco s tím udělat a přišla RUŠka. Strach je pryč a vystřídal ho klid, pochopení, vděčnost a láska bez podmínek. Začala jsem se mít ráda jen tak, proto, že jsem. A to je nádherný pocit. A vím, že je na mě, jaký život budu žít. Všem, kteří mají cokoli k vyřešení a chtějí změnu k lepšímu, RUŠku vřele doporučuji.

Jaké mám výsledky s klienty

Klienti, kteří se ze srdce rozhodli změnit svůj život a žít šťastně, odcházejí z terapie, září a pociťují velkou úlevu. V rámci zpětné vazby mi říkají, jak se cítí skvěle a jak ví, že to, co je velmi trápilo, už zvládají s klidem. Často berou život do svých rukou a udělají praktické kroky pro to, aby byli šťastní a spokojení. Je to pro mě radost a blaho vidět, jak se rozsvěcují, být u toho. Vážím si vaší odvahy jít do sebe.

Moje oblíbené životní motto

Být šťastný je volba.

Další informace

Děti a mladí do 18 let mají u mne sníženou cenu za terapii RUŠ 2 000 Kč

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2023