Lada Škodová

Lada Škodová


Mapa Adresa působiště
BOREČ 92, Mladá Boleslav
Mapa Další působiště
Mazurská 525/19, Praha 8
Telefon E-mail
+420 730142844 lada.skodova@seznam.cz
Cena za terapii
3200
Jazyky terapie
Čeština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Používám metodu RUŠ, protože ji zvládne každý, výsledky pocítíte na sobě ihned a její výsledky řeší problémy natrvalo. Navíc je univerzální, dokáže vyřešit problémy ve všech oblastech vašeho života (vztahy, zdraví, práce, peníze,...) a dovede vás k tomu, abyste žili šťastný a spokojený život. Stačí k tomu jen VAŠE ROZHODNUTÍ.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Před pár lety? Zůstala jsem sama, bez radosti ze života, s narůstajícími zdravotními problémy, s neshodami v rodině, hledala jsem pomoc a zkoušela všechno možné. Díky této metodě jsem pochopila, jak důležitý je pro šťastný život správný záměr a síla rozhodnutí převzít zodpovědnost za vlastní život. S RUŠkou se začaly dít zázraky, zmizely moje zdravotní problémy, můžu zase sportovat, mám milující rodinu, přátele a skvělé vztahy, práce mě zase baví a mám obrovskou radost ze života.

Jaké mám výsledky s klienty

Na základě vlastní zkušenosti VÍM, že RUŠka funguje, díky kurzům, kterými jsme prošla ji umím používat a dává mi obrovský smysl a radost pomáhat dalším lidem ke šťastnému životu. Výsledky jsou zřetelné.

Moje oblíbené životní motto

Nejlepší je, když to, co se děje, je v souladu s tím, co chceme. Co chceš, můžeš. Stačí se k tomu rozhodnout.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2023