Lada Bednářová

Lada Bednářová


Mapa Adresa působiště
Srázná 19, Jihlava
Mapa Další působiště
ONLINE, přes Skype
Telefon E-mail
+420 723813687 info@ladabe.cz
Web Cena za terapii
www.ladabe.cz 3800 Kč (terapie trvá 3 - 4 hodiny)
Jazyky terapie
Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

S metodou RUŠ pracuji proto, že jsem si na vlastní kůži vyzkoušela a prožila její sílu. Postupně se mi změnil svět ve všech oblastech života. Tímto procesem ráda provedu kohokoli, koho něco trápí a dospěl do bodu, kdy se rozhodl to změnit a vyřešit. Metoda RUŠ je velmi účinná, efektivní, a přitom snadná a logická. Jde do té největší hloubky, rychle odhaluje příčiny současných problémů a ihned je zpracovává. Dá se pomocí ní vyřešit jakýkoli problém - psychický i fyzický.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Přijala jsem sama sebe, zjistila, kdo vlastně jsem, co chci a po čem toužím. Zbavila jsem se psychické bolesti, která mě tížila směrem k vlastním rodičům, traumatu, kdy mě ve 2 letech pokousal pes do obličeje, bolestivé menstruace i (dle odborníků neřešitelných) zažívacích potíží. Žiju šťastně, radostně a s úžasným vnitřním klidem. Zároveň v hluboké vděčnosti ke všemu a ke všem.

Moje oblíbené životní motto

Za to, jaký život právě teď žiješ, jsi zodpovědný pouze a jenom TY. Za zdar či nezdar nemůžou rodiče, partner/ka, sourozenci nebo šéf. Je to výsledek tvojí práce, tvých rozhodnutí a voleb. Pokud se ti ale nelíbí (to, jak žiješ), objednej se na terapii a změň to. Nikdo jiný to za tebe neudělá.:)

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2023