Kristýna Brabcová

Kristýna Brabcová


Mapa Adresa působiště
U Rybníka 365, Křemže
Telefon E-mail
+420 775494371 kristynabrabcova@hotmail.com
Cena za terapii
4 400 Kč Osobně či online
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština, Francouzština, Holandština, Němčina, Slovenština, Španělština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Metoda RUŠ je pro mne spolehlivě účinný nástroj, díky kterému mohu během chvilky vyřešit jakýkoliv problém či zážitek a zbavit se tak nepříjemného pocitu. Díky ní jsem svobodná, zdravá a vyrovnaná. Od té doby, co jí používám, si užívám život.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Uvědomění a sílu být pánem svého života. Cítit se svobodná a také se tak chovat. Vyléčení štítné žlázy (Hashimoto syndrom), deprese, nespavosti, strachů jako následek syndromu vyhoření. Chvilky absolutního štěstí, nesčetněkrát myšlenku, že život je krásný a vděčnost za to, že ho mohu žít. Možnost si vše vyřešit a vrátit se po 15 letech v zahraničí zpět domů.

Jaké mám výsledky s klienty

Práce s klienty mě neuvěřitelně naplňuje. Nejsem to já, kdo je “léčí”. Jsou to oni sami, já jim jen lehce naznačuji cestu. Právě ten silný pocit jejich vlastní síly a potenciálu zařídit si život podle svých představ je pro klienty nádhernou zkušeností a odměnou. Pracuji s klienty již v několika zemích světa, v různých světových jazycích. Toto bylo hodnocení mé klientky ve Švýcarsku: „Kristýna je úžasně vyrovnaná a organizovaná, což musí být při hlubokém koučování neuvěřitelně náročné. Nikdy by mě nenapadlo jít na tradiční mentální koučování. Vyhledání metodiky na Googlu a setkání s Kristýnou mě přesvědčilo, abych to zkusila, a jsem ráda, že jsem to udělala. Rychlé a efektivní.“

Moje oblíbené životní motto

Hlavně se nebát.

Další informace

Terapie trvá až 4 hodiny. Udělejte si na ni dostatek času před i po, ať si můžete výsledky plně vychutnat bez zbytečného spěchání. ON-LINE terapie probíhá přes video call (WhatsApp, Messenger, ..) v pohodlí Vašeho domova.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2024