Kristína Macková

Kristína Macková


Mapa Adresa působiště
Beníškové 1285/7, Praha, ONLINE
Mapa Další působiště
, Žilina
Mapa Další působiště
, Hamburg
Telefon E-mail
+420 777 057 644 kristina.mackova@email.cz
Web Cena za terapii
https://kmacademy.cz/terapie/ 5 000Kč. nebo 200 EUR (tdo 4 hod. ) online / osobně. Klienti a RUŠáci 4.000 Kč
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština, Němčina, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Jste dlouhodobě zaseknutý/á, zacyklený/á v nějaké nepříjemné situaci ohledně vztahů, práce, podnikání, zdraví/strachů/úzkostí/vyčerpaní, vnitřního tlaku atp. A už jste vyzkoušel/a všechno možné a nic se v reálu nezměnilo, nebo nebylo trvalé. Netrapte se tím sám/a a přijďte na sezení. Je to mnohem jednodušší, když si to nepříjemné vyřešíme nejprve u sebe v bezpečném prostoru. A pak se to nepříjemné venku - nemoc, vztahy, cokoli - změní, jako by samo o sobě. Nenašla jsem lepší a rychlejší techniku ​​/ metodu než je Metoda RUŠ Vaše Kristina

Co přinesla RUŠka mně osobně

Byla to pro mě ta nejcennější a nejlepší investice do mně samotné. Ten pocit, pohody a vnitřní síly, být svým vlastním pánem svých emocí a pocitů je jednoduše k nezaplacení. Děkuji Ruško, že jsi.

Jaké mám výsledky s klienty

Mám za sebou víc než 11.000 hodin sezení s klienty, kterým pomohla jejich problémy úspěšně zpracovat. Klienty odcházejí rozzáření a s vnitřním uvědoměním si, že jak si svoje problémy přitahujeme tzn. tvoříme, tak si je jednoduše dokážeme i zpracovat a je již nežít. Metoda RUŠ je na zpracování vnitřních nánosů jednoduše geniální.

Moje oblíbené životní motto

Flow of Ease

Další informace

Pracuji i v cizích jazycích

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2023