Kristína Macková

Kristína Macková


Mapa Adresa působiště
Beníškové 1285/7, Praha
Telefon E-mail
+420 777 057 644 kristina.mackova@email.cz
Web Cena za terapii
www.kmacademy.eu 3.500 CZK also per Skype
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština, Němčina

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Pomáhám lidem objevovat svou jedinečnost a znovu nalézt svou vnitřní sílu - tvořit si vlastní život - jak si přejí. A klíč, který používám: vždy začněte nejdříve s vaším vnitřním já, pokud chcete něco ve svém vnějším prostředí změnit a pojměte to – SIMPLY EASY“. (Překlad: Prostě jednoduše) A Metoda RUŠ je na zpracování vnitřních nánosů etc. jednoduše geniální. Zaměřuji se i na firmy především na lídry, kteří vědí, že k tomu, aby si přitáhli k sobě ty správné lidi pro budování úspěšného byznysu, je nezbytnou podmínkou, aby ony sami byli v pohodě, nejenom navenek, ale i ve svém jádru. Když tomu tak není, vaši lidé to ihned vycítí a ty dobří odchází. Dovolte mi, vám to zjednodušit, a tím přispět nejen k naplňujícímu pracovnímu ale i osobnímu životu.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Byla to pro mě ta nejcennější a nejlepší investice do mně samotné. Ten pocit, pohody a vnitřní síly, být svým vlastním pánem svých emocí a pocitů je jednoduše k nezaplacení. Děkuji Ruško, že jsi.

Jaké mám výsledky s klienty

Klienty odcházejí rozžáření, s vnitřním klidem. A s uvědoměním, že tak, jak si problémy přes naše bloky přitáhujeme, tak se je můžeme jednoduše i zbavit. Když jsme rozhodnutí na sobě pracovat.

Další informace

Pracuji i v cizích jazycích a i přes skype.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2019