Jiří Petr Oksner

Jiří Petr Oksner


Mapa Adresa působiště
V Cihelně 873, Luhačovice
Mapa Další působiště
, Zlín
Mapa Další působiště
, Uherský Brod
Telefon E-mail
+420 777059779 jiripetroksner@seznam.cz
Web Cena za terapii
www.najdisvestesti.cz 3990,-
Jazyky terapie
Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Než jsem poznal Rušku, tak jsem toho ve svém životě dokázal hodně. Žil jsem celkem úspěšný život a ani jsem nepostřehl, že si moje okolí o mě myslí, že jsem sobec, kterému záleží pouze na sobě. Rozvodem se mi zhroutil celý život. Terapie Metodou RUŠ mi pomohla uvědomit si sama sebe a také to, že žádným životním selháním život nemusí končit. Poznal jsem sám na sobě, že se při terapii okamžitě mění pohled na svět. Během terapie se z nešťastného člověka na pokraji života, stal klidný a vyrovnaný muž, který ví, co chce, a ví, jak žít dál. Žít dál a šťastně. S Metodou RUŠ pracuji proto, že mě osobně přesvědčila o tom jak je účinná. Uvědomil jsem si, že se dá jednoduchým způsobem pomoci každému. Každému, kdo opravdu chce. Ano, i tobě.

Co přinesla RUŠka mně osobně

RUŠka mi pomohla zbavit se všech strachů a nejistot a zorientovat se v sobě. Díky Rušce jsem přišel na to, co chci opravdu v životě dělat. Jsem terapeut a asistent při výuce na kurzech Metody RUŠ. Vyřešil jsem si i svůj zdravotní problém – vyhřezlou ploténku a po dvou měsících strávených v nemocnici mám zdravá záda. Díky RUŠce jsem zdravý a šťastný člověk.

Jaké mám výsledky s klienty

Zpětné vazby od klientů naleznete na mých stránkách www.najdisvestesti.cz

Moje oblíbené životní motto

Žiju ideálně šťastný život, který je ještě lepší, než si sám umím představit.

Další informace

Na terapii se můžete běžně přihlásit od PONDĚLÍ do PÁTKU. Pokud to nepůjde jinak tak se můžeme domluvit i na víkend. Pracuji také online přes WhatsApp, Messenger, nebo Skype. K tomu potřebujete mít PC, nebo telefon s kamerou. Děti u mě mají slevu 80%. ( Podmínkou je nejprve terapie obou rodičů. Po vyřešení jejich problému s dítětem a pochopení svých chyb se mnohdy stane, že dítě už na terapii nemusí ).

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2023