Jiří Petr Oksner

Jiří Petr Oksner


Mapa Adresa působiště
V Cihelně 873, Luhačovice
Mapa Další působiště
, Zlín
Mapa Další působiště
, Uherský Brod
Mapa Další působiště
, Valašské Klobouky
Telefon E-mail
+420 777059779 jiripetroksner@seznam.cz
Web Cena za terapii
www.najdisvestesti.cz 3990,-
Jazyky terapie
Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Než jsem poznal Rušku, tak jsem toho ve svém životě dokázal hodně. Žil jsem celkem úspěšný život a ani jsem nepostřehl, že si moje okolí o mě myslí, že jsem sobec, kterému záleží pouze na sobě. Rozvodem se mi zhroutil celý život. Terapie Metodou RUŠ mi pomohla uvědomit si sama sebe a také to, že žádným životním selháním život nemusí končit. Poznal jsem sám na sobě, že se při terapii okamžitě mění pohled na svět. Během terapie se z nešťastného člověka na pokraji života, stal klidný a vyrovnaný muž, který ví, co chce, a ví, jak žít dál. Žít dál a šťastně. S Metodou RUŠ pracuji proto, že mě osobně přesvědčila o tom jak je účinná. Uvědomil jsem si, že se dá jednoduchým způsobem pomoci každému. Každému, kdo opravdu chce. Ano, i tobě.

Co přinesla RUŠka mně osobně

RUŠka mi pomohla zbavit se všech strachů a nejistot a zorientovat se v sobě. Díky Rušce jsem přišel na to, co chci opravdu v životě dělat. Jsem terapeut a asistent při výuce na kurzech Metody RUŠ. Vyřešil jsem si i svůj zdravotní problém – vyhřezlou ploténku a po dvou měsících strávených v nemocnici mám zdravá záda. Díky RUŠce jsem zdravý a šťastný člověk.

Jaké mám výsledky s klienty

Zpětné vazby od klientů naleznete na mých stránkách www.najdisvestesti.cz

Další informace

Na terapii se můžete běžně přihlásit od PONDĚLÍ do PÁTKU. Pokud to nepůjde jinak tak se můžeme domluvit i na víkend. Pracuji také online přes WhatsApp, Messenger, nebo Skype. K tomu potřebujete mít PC, nebo telefon s kamerou. Děti u mě mají slevu 80%. ( Podmínkou je nejprve terapie obou rodičů. Po vyřešení jejich problému s dítětem a pochopení svých chyb se mnohdy stane, že dítě už na terapii nemusí ).

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2021