Jana Olešová

Jana Olešová


Mapa Adresa působiště
U Oblouku 501/8, Ostrava
Mapa Další působiště
Novohuťská 414, Dýšina
Telefon E-mail
+420 733 111 979 olesova.j@gmail.com
Cena za terapii
2500 Kč

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

RUŠka mi přišla do cesty v době, kdy už jsem vyzkoušela spoustu jiných metod a vše fungovalo trochu nebo dočasně. Jela jsem rovnou na kurz a dnes je RUŠka neoddělitelnou součástí mého života. Je logická (pro mě uchopitelná), jednoduchá (nosím ji v hlavě) a výsledky jsou trvalé ;-). Baví mě pomáhat lidem k většímu štěstí, lásce a pohodě. Je to krásná práce.

Co přinesla RUŠka mně osobně

RUŠka mi přinesla šťastný život, raduji se z maličkostí, baví mě žít ❤️. Vím, že si poradím s čímkoliv, mluvím z vlastní zkušenosti. Druhým rokem jsem v rozvodovém řízení a bohužel se nejedná o rozvod dohodou. Ano, byly dny i týdny, kdy to bylo těžké, ale když si to člověk v sobě vyřeší, změní úhel pohledu a věci, co mu dříve vadily, už mu nevadí, neznamená to, že by s nima najednou začal souhlasit, ale už mu to „nerve žíly“ :-). Říká se tomu vnitřní klid :-).

Jaké mám výsledky s klienty

✿ Velkou radost mám z klientky, která přišla na terapii po letech marného snažení o miminko, vyřešila si co bylo potřeba a krátce na to otěhotněla. Dnes už má krásné, zdravé dítě. ✿ Moc ráda pracuji s dětma, děti jsou přímočaré a rychle chápou. Jedna malá holčička měla jít na operaci břicha, dvě hodiny jsme si “povídaly” a o pár dní později jsem dostala zprávu, že operace byla zrušena, protože obtíže zmizely. ✿ Přišla mladá slečna a trápilo ji, že neumí říct “NE” a okolí toho využívalo, vyčistila si to a už nemusí druhým za každou cenu pomáhat, moc se ji ulevilo. ✿ Každý člověk má svůj příběh, je jen na vás, jestli ten váš bude šťastný nebo smutný.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2018