Jan Pšenčík

Jan Pšenčík


Mapa Adresa působiště
33 Lichfield Road, London
Mapa Další působiště
Ječná 17, Praha 2 - Nové Město
Mapa Další působiště
Columbretes 18, Valencia
Telefon E-mail
+420 770 772 700 info@resolveanything.com
Web Cena za terapii
www.resolveanything.com 4000 Kč Online, Praha, London, Valencia, €200 English/German/Español
Jazyky terapie
Angličtina, Němčina, Španělština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Po studiu na vysoké škole jsem si myslel, že teď už skutečně začíná ten pravý život. Netrvalo dlouho a začal jsem pracovat v korporátním světě. Práce byla zajímavá a dala mi možnost jak cestování, tak seznámit se s celou řadou zajímavých lidí. Byl jsem neustále v pohybu, ale v hlavě mi stále visel otázník, zda-li je tohle skutečně ten pravý život co jsem vždy chtěl mít? Postupem času otázek přibývalo, ale odpovědi na ně nepřicházely. A proto jsem se pustil do dalšího vzdělávání. Prošel jsem si celou řadou vzdělávacích kurzů - od šamanského tréninku v USA až po koučingové semináře v Londýně. Všichni rozdávali dobré rady, ale praktické řešení pro život žádné. Postupem času mi však bylo stále více jasné, kterým směrem je třeba se ubírat, abych konečně přišel věcem „na kloub“. Teprve s absolvováním kurzů metody RUŠ jsem věděl, že mé hledání je u konce. Nejen že jsem nalezl odpovědi na své životní otázky, ale navíc nyní mohu pomáhat všem lidem kolem sebe, aby i oni pochopili, jak naše životy skutečně fungují.

Co přinesla RUŠka mně osobně

RUŠka mi pomohla uvědomit si, že jsme plně zodpovědní nejenom za to, co děláme, ale i za to, co se nám v životě odehrává a jak s tím naložit, abychom měli život takový, jaký si vybereme. A to všechno beze strachu, bez nervů a stresu!

Jaké mám výsledky s klienty

Asi nejvíce může terapeuta potěšit, když po nějaké době potká svého klienta, dá se s ním do hovoru a zjistí, že ten si na svůj problém, kvůli kterému přišel původně na terapii, už vůbec nevzpomíná – že by ho nikdy neměl? :)

Další informace

Terapii je možno dohodnout i o víkendech a svátcích. Pracuji rovněž přes internet (Skype/WhatsApp/Zoom atd.)

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2024