Ivana Smolková

Ivana Smolková


Mapa Adresa působiště
28.října 124, Ostrava
Mapa Další působiště
, Opava, možnost i on-line
Telefon E-mail
+420 605 356 042 i.smolkova@volny.cz
Cena za terapii
3500,- Kč, pracuji i on-line, skype, WhatsApp a jiné
Jazyky terapie
Čeština, Polština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Protože to má smysl. Terapie dělám již 10 let. Tahle metoda se pořád zdokonaluje a s ní se zdokonaluji i já. Funguje a to je nejdůležitější.

Co přinesla RUŠka mně osobně

RUŠka mi změnila celý život. Žiju teď šťastně a spokojeně. Zkoušela jsem různé metody. Zabíraly, ale jen na chvíli. Navíc se mi některé věci opakovaně vracely. Šlo to pomalu a z mých problémů se mi ukrojil vždycky jen kousek. S RUŠkou jako by se stal zázrak. Jsem šťastná, vděčná a hrdá sama na sebe, že jsem do toho šla. Cítím lásku a porozumění. Nikoho neodsuzuju ani nehodnotím. Žiju tady a teď. Své zkušenosti ráda předám dál a ráda budu dělat lidi šťastnějšími. Život je krásný, tak proč se trápit!

Jaké mám výsledky s klienty

Je krásné pozorovat lidi, jak se během terapie mění. Z uzlíčku nervů na šťastné lidi. Pomáhám lidem pochopit proč se jim některé věci dějí, společně to vyčistíme a je to. Snadné, jednoduché a rychlé. Řešili jsme dítě závislé na drogách, strach z řízení, migrénu, problémy v podnikání, traumatizující zážitek z operace, mezilidské vztahy v rodině i na pracovišti, problémy s partnerem, problémy s dětmi, rozjezd firmy. Řešíme i z mnoha pohledů drobnosti. Jenže pro mého klienta to drobnosti nejsou a já to chápu. Přistupuji proto ke všem stejně – s láskou a porozuměním.

Další informace

Dělám i terapie on-line - přes Skype, WhatsApp, Messenger.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2023