Dagmar Papřoková

Dagmar Papřoková


Mapa Adresa působiště
Baška 560, Frýdek Místek
Telefon E-mail
+420 604221449 dagmar@dagmarpaprokova.eu
Web Cena za terapii
www.dagmarpaprokova.eu děti do 15 let, studenti, ženy i muži na mateřské či rodičovské, důchodci (starobní i invalidní), 2300,-, ostatní 3000,- Kč, víkendy + 500,- Kč, absolventi kurzů RUŠ 2000,-, English 5000,- Kč, délka terapie 3-4 hod., platba na účet, nově What´s up
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Jsem žena. která si jde celý život za svým, za svým štěstím. Mnohdy to nebylo lehké, ale to, co teď zažívám - ten spokojený, klidný a vyrovnaný život, kdy v mých 55 letech nemám žádné zdravotní potíže a naopak, cítím se výborně, je důkazem toho, že všechno, co jsem dosud prožila a co jsem pro sebe udělala s použitím metody RUŠ, stálo za to.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Díky RUŠce vím, že kdyby se mi někdy nedařilo tak, jak si přeji, kdybych měla problém jak zdravotní, tak psychický či vztahový či jakýkoli jiný, dokážu si vždy pomoci.

Jaké mám výsledky s klienty

Mí klienti mi přinášejí v průběhu terapie i po ní krásný pocit, že jsem jim pomohla být spokojenější a šťastnější. Mnohdy spolu po terapii mluvíme a na jejich životě je vidět, že vyřešili přesně ten problém, který je trápil a ani si to neuvědomují. Já to ale vidím a velmi si cením toho, že se rozhodli na terapii jít. Tím totiž nic nekončí, jsme stále v kontaktu a pokud potřebují, podpořím je v další práci.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2021