Andrea Vokálová

Andrea Vokálová


Mapa Adresa působiště
Býšť 201, Býšť
Telefon E-mail
+420 774801861 a.vokalova@email.cz
Cena za terapii
3 000 Kč/3h
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Metoda RUŠ je nejrychlejší a nejjednodušší způsob jak vyřešit jakýkoliv problém (pracovní, osobní, vztahový, zdravotní i všechny ostatní). Výsledek se dostavuje ihned a okamžitě je po terapii cítit úleva!

Co přinesla RUŠka mně osobně

RUŠka mi přinesla život, který jsem si vždy přála a o kterém jsem si myslela, že je téměř nedosažitelný... Ale nejvíce jí vděčím za zdraví, štěstí (nezávislé na nikom a ničem), skvělé vztahy a nádhernou cestu poznání sebe sama. Díky ní jsem dokázala postupně změnit celý svůj život a to ve všech oblastech a tak, abych žila jen podle sebe a svých přání.

Další informace

Celý dosavadní život, než jsem objevila RUŠku, jsem pátrala po tom, abych našla návod, jak změnit lidi a svět, aby se konečně chovali tak, jak jsem si přála a jak mi to vyhovuje, abych pak mohla být spokojená a šťastná... Když mi došlo, že jediné, co mohu ovlivnit jsem já sama a svoje vnímání, tak se objevila RUŠka a po ní neskutečná svoboda i úleva najednou. A pak přišlo velké uvědomění, že když dokážu změnit sebe/svůj názor/pohled na svět a lidi, tak pak se ty vytoužené změny v okolí ihned dostavují, aniž bych do toho aktivně zasahovala! Můj oblíbený citát to shrnuje skvěle: "Změn sebe a změní se celý svět. Začneš se chovat jinak, a lidé se začnou jinak chovat k tobě."

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2024