Alois Komorous

Alois Komorous


Mapa Adresa působiště
Dolní 154, Staré Hodějovice
Mapa Další působiště
Freyung, Waldkirchen, Oberbayern
Telefon E-mail
+420 608967886 Alois0@seznam.cz
Cena za terapii
ČR 4500 pro nepodnikající / ČR firmy 9000.- / SRN 290Euro
Jazyky terapie
Čeština, Němčina, Ruština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Od svých 18 let studuji psychologii, protože jsem cítil, že chci zlepšit své vztahy a zvýšit své schopnosti. Celá desetiletí jsem hledal, občas našel dočasnou či částečnou pomoc a zlepšoval se. Efektivita absolvovaných metod a neustálá závislost na "někom" nesplňovaly moje představy o ideálním postupu. Po rozvodu se ženou v r. 2016 jsem byl na dně psychicky i podnikatelsky. Narazil jsem na knihu a téměř na posezení přečetl. Nevěřil jsem, že by to mohlo být jednoduché a absolvoval 3 terapie. První dvě přinesly vnitřní uvolnění z napětí a depresí, 3. terapie způsobila setkání s mojí další životní partnerkou, v což jsem ve svých 58 letech nechtěl věřit. Od 1. setkání jsme totiž stále spolu. Za pár měsíců už jsme absolvovali první kurz. Mám pocit, že jsem ani nevěděl co dělám, jen jsem cítil úlevu. Nadchlo mne to a s každým kurzem jsem si uvědomoval jak vnitřní růst, tak nezávislost na jakémkoli terapeutovi. Zdravotní i finanční zlepšení jen potvrzovala to, co se na kurzech "učí". Bylo velmi rychle rozhodnuto, protože jako homeopatovi mi chyběla metoda, která by důsledně řešila psychosomatické kořeny zdravotních potíží. Tedy potíží těla, které vznikají v psychice. Není oblast, kde by se neprojevila. Jako lékárník jsem to nechápal, ale tím, že každý terapeut musí projít tím, co každý klient, tak nyní vím a chci ten vnitřní klid a uzdravení předávat svým klientům. A navíc chci mít kolem sebe šťastnější, klidnější, více se smějící a úspěšnější lidi! Chcete patřit mezi ně?

Co přinesla RUŠka mně osobně

Asi to všechno nestačím vyčíst: vnitřní klid, chuť do života, obnovu podnikatelského záměru, stabilitu ve vztazích, financích, výdrži, neuvěřitelně rehabilitované vztahy se synem, rodiči, zmizelo hodnocení čehokoli, zmizel strach snad z tisíce nejrůznějších nenápadných věcí či oblastí, které jsem si ani dříve neuvědomoval, protože se plíživě vkradly do mého života. Ty tam jsou obavy, že nezvládnu podnikání, že si nedokážu říci o peníze, že se nedokážu prodat, že neseženu práci atd. atd. Možná Vám to bude připadat jako sci-fi a nebudu se divit. Ještě před dvěma lety bych se podobným řádkům vysmál.

Jaké mám výsledky s klienty

Vzhledem k tomu, že je tato metoda daleko rychlejší než kterákoliv jiná, tak jsem spokojen. Vždy totiž vím, že mohu pomoci (tedy těm, kteří opravdu chtějí) 1. klientka - lékařka, silné revma - po asi 20 minutách říká, že po 8 letech se jí "najednou" uvolňují křeče v rukou (měla je zkroucené) a přestává to bolet. 2. klientka - se na konci 2. sezení narovnává (měla ramena shrbená dopředu) a ramena přitom "křupají" a uvolňují se a najednou je rovná. Dalších pár klientů zaznamenalo výraznou úlevu v napětí či starostech a strachu o někoho. Jedné klientce jsem ale nepomohl. Ta se obracela neustále k Bohu namísto toho, aby hledala příčinu v sobě.

Moje oblíbené životní motto

Čím jsem starší, tím jsem zdravější::)))

Další informace

Aby byly výsledky skutečně efektivní a trvalé, je třeba, aby byl klient rozhodnut skutečně se sebou něco udělat. Metodu mohu označit za "provokativní", vymykající se běžným představám a současně za velmi rychlou v pomoci těm, kteří očekávají rychlý efekt a současně jsou ochotni pro to něco udělat. Protože jsem pracoval 11 let jako obchodník a konzultant pro firmy, uplatňuji tuto metodu i pro vedoucí manažery či majitele firem. Pro ty, kteří chtějí rychlý růst a kteří chtějí odstranit ty bariéry, které je brzdí v realizaci svých cílů či snů. Proto mám na šéfy pár otázek: - Chcete ušetřit čas? - Chcete zvýšit své obraty? - Je pro Vás důležité navýšit efektivitu Vašich manažerů? - Chcete porozumět zdrojům Vašeho stresu a změnit postoj k podnikání či k práci s lidmi? - Připadáte si jak běžící veverka v bubnu?

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2023