Zdenka Ambrožová

Zdenka Ambrožová


Mapa Adresa pôsobiska
Luční 32, Brno
Mapa Ďalšie pôsobisko
Dolnozahradská 1674, Kroměříž
Telefón E-mail
+420 734420418 zdenka.ambrozova@gmail.com
Web Cena za terapiu
http://zdenka-ambrozova.cz/kdo-jsem/ 4 500 Kč. Možné i online
Jazyk terapie
Angličtina, Čeština, Slovenčina

Prečo pracujem Metódou RUŠ? (prečo som si vybral/a práve ju ako svoju metódu)

Protože funguje. Teď vím, že si prožívám ve svém dospělém životě to, co už jsem zažila v dětství. A že jsem to já, kdo si to „táhne“ sebou. Protože neztrácím čas, tak jsem se to rozhodla změnit a žít život, jaký opravdu chci. A ono to jde!

Čo priniesla RUŠka mne osobne

Díky Metodě RUŠ jsem svobodná a užívám si každý den. Vyřešila jsem si například strachy z podnikání a najednou to všechno jde samo. Taky jsem si vyřešila strachy z umíraní a díky tomu mohla strávit s babičkou její poslední dny. Jen tam být s ní a být vděčná, že ji můžu vyprovázet. Ale především se díky Metodě RUŠ mám opravdu ráda. Ten list vyřešených věcí je hodně dlouhý.

Aké mám výsledky s klientmi

„Nikdy by mě nenapadlo, že tak moc bloků, především z mého dětství, mohou mít takový dopad na můj současný dospělý život. Šla jsem ke Zdence s problémy s dýcháním, dlouhodobou bolestí na hrudi a migrénami. Zdenka mi řekla, ať zavřu oči, položila mi první otázku a najednou jsem se vrátila do svého dětství. Uvědomila jsem si, že ty nepříjemné pocity, co mám, začaly již v dětství a doprovází mě až dosud. Po vyčištění Metodou RUŠ jsem se cítila lehčí a klidnější. Bolest na hrudi se zmírnila a na konec zcela zmizela. Najednou jsem mohla dýchat z hluboka. Také se výrazně snížila četnost migrén a nyní si už ani nevzpomenu, kdy jsem nějakou naposledy měla. Předtím jsem zkusila klasickou psychoterapii, brala jsem prášky na astma a migrény, ale nic mi nepomohlo tak rychle a účinně jako pár hodin se Zdenkou. I když teď mám nějaké bloky, už vím, jak s nimi pracovat a že se vždy mohu spolehnout na Zdenku, že mi pomůže. Je to úžasná osoba a terapeutka, která pomáhá lidem ke klidu a štěstí. Vřele doporučuji terapii Metodou RUŠ všem, kteří chtějí změnit svůj život a žít svobodně. Také si zasloužíte lepší život bez překážek. Zdeni, děkuji moc!“ – Dorka

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2023