Zuzana Dalíková

Zuzana Dalíková


Mapa Adresa působiště
Oblekovická 158/140, Znojmo
Telefon E-mail
+420 776734925 sotekzuzana@seznam.cz
Cena za terapii
2200,-
Jazyky terapie
Čeština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

S metodou RUŠ pracuji, protože mi dává smysl. U jiných metod, kdy jsem nevěděla, proč mám něco opakovat, tady vím, proč to dělám. Protože je to o mě. Nevymlouvám se na někoho jiného, že za to co se mi děje, může on. Klient si může uvědomit, že ten život je vážně jeho a záleží jen a jen na něm, jaký bude dál. Dává klientovi možnost zjistit a vyřešit, proč se mu některé věci dějí stále dokola, proč žije život, s kterým není úplně spokojený. A záleží jen na klientovi, jak je k sobě upřímný a chce svoje problémy řešit.Terapeut klienta vede, ale cestu k cíli si zvolí klient sám.

Co přinesla RUŠka mně osobně

S metodou RUŠ jsem si vyřešila problémy, které mě trápily od 4 let. Zkoušela jsem je řešit jinými metodami, ale po čase se mi problémy zase vrátily. Díky metodě RUŠ jsem našla, co jsem hledala. Spoustu vysvětlení, proč to tak je, pochopení, uvědomění a hlavně jsem našla sama sebe. A za to jsem vděčná.

Jaké mám výsledky s klienty

Je krásné pozorovat, jak si klient přichází na spojitosti s minulostí a současností a uvědomuje si, jak moc ho minulost ovlivnila. A ještě hezčí je, když po terapii řekne:" Je mi krásně!"

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2021