Zdenka Ambrožová

Zdenka Ambrožová


Mapa Adresa působiště
Luční 32, Brno
Mapa Další působiště
Dolnozahradská 1674, Kroměříž
Telefon E-mail
+420 734420418 zdenka.ambrozova@gmail.com
Web Cena za terapii
http://zdenka-ambrozova.cz/kdo-jsem/ 3 500 Kč. Možné i online
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Protože funguje. Teď vím, že si prožívám ve svém dospělém životě to, co už jsem zažila i dříve. Jsem to já, kdo si to „táhne“ sebou. Protože neztrácím čas, tak jsem se to rozhodla změnit a žít život, jaký opravdu chci. A jde to.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Díky Metodě RUŠ jsem svobodná a užívám si každý den. Vyřešila jsem si například strachy z podnikání a najednou to všechno jde samo. Především se díky Metodě RUŠ mám opravdu ráda. Ten list vyřešených věcí je hodně dlouhý.

Jaké mám výsledky s klienty

„Zdenka je opravdový poklad! Její terapie mě v pravdě nakopla do života. Před ní jsem měla jako maminka 3 relativně malých dětí na rodičovské pocit, že absolutně nic nestíhám. Práci, starost o děti, domácnost, to vše mě maximálně vyčerpávalo, cítila jsem se často bez energie a nebyla jsem schopná vůbec ničeho, což jen prohlubovalo můj špatný pocit ze sebe a můj opravdový skluz v péči o domácnost a to ostatní. Po terapii jsem během měsíce zvládla doma i v péči o děti, co jsem potřebovala. Zdravě jím, každý druhý den cvičím, čtu knížky a šiju (což mě děsně baví, ale 2 roky jsem na stroj ani nesahla, protože jsem to nestíhala…) cítím, že zase žiju a život si užívám. Díky, Zdeni!“ - Jitka

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2023