Tereza Špinarová

Tereza Špinarová

  • Terapeut
Mapa Adresa působiště
Palác YMCA, Na Poříčí 12, Praha 1
Mapa Další působiště
V Římě I. 157, Nižbor
Telefon E-mail
+420 605 883 885 tereza.spinarova@gmail.com
Cena za terapii
3000,- Kč
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština

Proč pracuji metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Studovala jsem psychologii, psychoterapeutické systémy klasické i alternativní. Prošla jsem mnoha výcviky a tréninky, ale pořád jsem nebyla spokojená, pořád to nebylo ono - mým klientům ani mě samotné se nedařilo tak dobře, jak jsem si vysnila. Hledala jsem proto dál svou ideální rychlou, účinnou a efektivní metodu, která navrací lidem do života pohodu, radost a štěstí. Metoda RUŠ je přesně taková. Získala jsem v ní víc než jen rychlý a efektivní nástroj pro svou práci. Přinesla mi radost z práce, z pokroků a dobrých konců. Je mi pevnou a spolehlivou oporou. Od dětství miluji napínavé příběhy s dobrým koncem a překvapivým rozuzlením a o takové není při práci s metodou RUŠ nouze. Dělá mi velkou radost provázet lidi s její pomocí od neštěstí a trápení ke štěstí a spokojenosti.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Našla jsem sama sebe, odvahu přestat hledat a začít si plnit své sny. Můj život proměnil na šťastný a spokojený, plný radosti a lásky. Dřív jsem trápila sama sebe kvůli mnoha věcem - kvůli tomu, co se stalo nebo nestalo; kvůli tomu, co si o mě druzí myslí; kvůli tomu, co jsem udělala i neudělala; pochybovala jsem o sobě, o tom, co umím, jestli toho dělám pro druhé dost, aby měli proč se mnou být. Na první kurz jsem odjížděla s tím, že se musí něco stát, protože takhle, už to dál nejde – už žádné hádky, křik, pláč, rozpadající se manželství, už žádné deprese. Od té doby se můj život změnil od základu ten osobní i ten pracovní – mám pohodovou rodinu, báječného muže a skvělého syna, nutkavá potřeba chodit na nejrůznější kurzy, neustále hledat další a další techniky a způsoby práce s lidským trápením je pryč – mám RUŠku, s ní vyřeším cokoliv, stačí chtít.

Jaké mám výsledky s klienty

Ráda provázím své klienty procesem očištění od jejich trápení. Mám ráda moment, kdy nad ním získávají moc a mění svůj život k lepšímu. Neustále mne fascinuje jak rychle se mi při práci s metodou RUŠ mění před očima – přicházejí smutní, nespokojení a často utrápení lidé a odcházejí vyrovnaní, spokojení, zářící a osvobození. Jsem vděčná za jejich důvěru, za to, že je na této cestě mohu provázet.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2018