Sylvie Shamekh

Sylvie Shamekh


Mapa Adresa působiště
Tuklatská 2105/3, Praha 10
Mapa Další působiště
Libětice 27, Strakonice
Telefon E-mail
+420 724 413 757 sshamekh@csob.cz
Web Cena za terapii
http://pohodovej-zivot.cz/ 3200,-Kč ve všední den / 3900,-Kč o víkendu
Jazyky terapie
Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

S metodou RUŠ jsem se setkala – jak jinak – náhodou. Kamarádka mi vyprávěla příběh, který se jí stal a byla u něj veselá a v pohodě… pro mě byla ta příhoda tak děsivá, že jsem si řekla, že pokud nějaká metoda způsobí to, že takovéto prožité trauma člověk bere s nadhledem a dokáže o něm bez problému mluvit, chci to vyzkoušet! Přihlásila jsem se na kurz a zjistila, že věci nejsou tak, jak jsem si do té doby logicky obhajovala, že i když jsem si myslela, že vlastně nemám žádný velký problém, můžu si díky této metodě začít užívat život úplně jinak, krásněji, čistěji a naplno. Kdo nezkusil, nevěří… kdo uvěří a zkusí – píše děkovné smsky .

Co přinesla RUŠka mně osobně

Přinesla mi možnost každý i sebemenší problém vyřešit… když mě něco naštve, nebo mě něco mrzí, když mám pocit, že na mě byl někdo zlý, nespravedlivý a mě to trápí… Je to obrovská úleva. A také mi to přineslo pohodu v práci. Lidi mi říkají, jak na ně působím pozitivně, a co pro to dělám.. Ale hlavně – přinesla mi zpátky moji rodinu. Předtím jsme neměli v rodině právě ideální vztahy a to se změnilo a změnilo to i moje děti… když jsem já v pohodě a vyrovnaná, přijde mi, že se to odráží i na nich..

Jaké mám výsledky s klienty

Báječné.. klienti někdy přijdou a nevěří, že i jim to pomůže… a pak – když se to „rozjede“ nevěří svým očím a hlavně tedy svým pocitům… Jsem nadšená když pak otevřou oči a ty oči jim svítí (někdy ještě se slzičkami) a jsou šťastní. Následná poděkování ve formě sms, emailů nebo při „ověřovacím“ telefonátů jsou obrovským hnacím motorem. Je to tak nádherný pocit, že se nedá slovy ani vyjádřit.

Další informace

Čistím po předchozí telefonické domluvě – většinou odpoledne a o víkendu.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2018