Simona Nováková (Ročková)

Simona Nováková (Ročková)

  • Terapeut
Mapa Adresa působiště
Československé armády 287/19, Hradec Králové
Telefon E-mail
+420 775 104 040 s.rockova@gmail.com
Cena za terapii
3000, -Kč
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština, Francouzština, Slovenština

Proč pracuji metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Protože opravdu funguje. Existuje tisíce metod, které Vám na chvíli zlepší náladu. Jen jedna Vám vyřeší trvale a navždy Váš problém. A to je metoda RUŠ. Je osobitá, přizpůsobivá a jemná zároveň. Není problém, který by nezvládla. Stačí se jen rozhodnout. Připraveni?

Co přinesla RUŠka mně osobně

Mě osobně RUŠka přinesla do života štěstí, pohodu, lásku, životního partnera, svatbu, rodinu, zkrátka hojnost ve všech oblastech. Přijďte na terapii a uvidíte, jak rychle se začne měnit Váš život k lepšímu, zdravějšímu, láskyplnějšímu a pohodovému.

Jaké mám výsledky s klienty

Klienti po terapii odcházejí nadšení, veselí a příjemně překvapení. Mají se více rádi a již vědí, že život mají ve svých rukou. Chcete to také? Neváhejte. Rozhodněte se. Sezením doma na gauči se ani zítra ani za rok samo nic nezmění. Přijďte.

Další informace

Pracuji v Hradci Králové v pondělí a v pátek zpravidla v dopoledních hodinách. Začátek setkání je v 9.00. Začneme pracovat kolem 9.30. To je individuální a dle potřeby každého z Vás. Vyhraďte si čas do 13.00. Můžeme však skončit i dříve. Délka terapie bývá od dvou do čtyř hodin maximálně dle Vašich potřeb.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2018