Simona Krpálková

Simona Krpálková


Mapa Adresa působiště
Slatinská 41, Brno
Telefon E-mail
+420 777896732 krpalkova.simona@gmail.com
Web Cena za terapii
www.themindtemple.com 3999
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Mým cílem je pomoci vám vyřešit vaše problémy. Ať už si právě procházíte čímkoliv, nefunkčním vztahem, nespokojeností v práci, zdravotním problémem, nebo máte dlouhodobě problém být sami se sebou spokojení, s tím vším vám mohu pomoci rychle, úplně a navždy. Metoda RUŠ je totiž jednoduchá, a přitom úžasně efektivní, srovnatelné výsledky jsem na jiné terapii nezažila. Vyzkoušejte, a uvidíme sami. :-)

Co přinesla RUŠka mně osobně

Osobně mi RUŠka změnila život. Napravila jsem svoje vztahy s rodiči, našla ideálního partnera, získala spoustu přátel, začala si věřit, mít se ráda, a mnohem víc. I proto jsem za tuto metodu ochotná dát ruku do ohně. :-)

Jaké mám výsledky s klienty

Miluji ty chvíle, kdy ve tvářích mých klientů vidím, jak se jim právě zpracovává problém, které je trápil po celé roky nebo desetiletí. Když klienti odchází šťastní, a s novou perspektivou, jsem šťastná i já. Výsledky jsou vždy okamžité a trvalé.

Další informace

Terapie aktuálně vykonávám pouze online. Výhoda je, že nemusíte nikam dojíždět, můžete terapii absolvovat odkudkoliv, třeba i z pohodlí vlastního domova. Výsledky online terapie jsou úplně stejné jako při osobním setkání.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2021