Sandra Fischmeisterová

Sandra Fischmeisterová

  • Terapeut
Mapa Adresa působiště
Kout 1, Lelekovice
Mapa Další působiště
Opletalova 6, Brno
Mapa Další působiště
Studio Soleil, Ivančice
Telefon E-mail
+420725 597 518 sandra.fischmeisterova@seznam.cz
Web Cena za terapii
www.purelifeflow.com 3500Kč
Jazyky terapie
Angličtina, Italština

Proč pracuji metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Díky této metodě se dostáváme k příčině toho, co žijeme a nevyhovuje nám to. Neztrácíme čas ani energii rozebíráním důsledků, ale jdeme rovnou do příčiny, kterou zpracujeme a tím nacházíme opět klid a rovnováhu. Odkrytím a zpracováním myšlenkových vzorců, které nám již nevyhovují, již nemusíme naprogramovaně jednat, ale svobodně se rozhodnout. RUŠ pro mě není jen metodou, ale stylem života. Již od dětství zkoumám, jaké důvody stojí za chováním lidí. Proč reagují, tak jak reagují a z čeho vlastně vychází. Teoreticky i prakticky znám mnoho směrů, které se tímto zabývají také, ale jen metoda RUŠ mi vše, co je pro mě přirozené, shrnula do ucelené podoby, která díky své praktičnosti a jednoduchosti, dokáže rozhodnutým lidem, vyřešit jakékoli témata.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Šťastný život, zpátky samu sebe, splněné sny. Srdečnější vnímání lidí, založení vlastní firmy, úspěšné navázání spolupráce s italskou firmou, odvaha na připravovaný eko-projekt, užívání si jógy pod Himaláji, bytí v klidu a síle ... to už jsou jen takové bonusy navíc :)

Jaké mám výsledky s klienty

Při práci s lidmi jsou výsledky různé, tak jako lidé sami. Společným jmenovatelem je ale vnímání uvolnění, lehkosti, úlevy, klidu, rovnováhy. Velmi si vážím těch, kteří seberou sílu i odvahu a rozhodnou se vyřešit ''svá témata'', která je v životě tíží (ano, i ta zdánlivě neřešitelná :) Právě pro ty, jsem tu, abych je provedla na cestě, která vede nejen k pochopení souvislostí mezi příčinou v dětství a důsledkem v nynějším žití, ale hlavně k VYŘEŠENÍ. Těším se na setkání s vámi!

Další informace

Pracuji kdykoli - i o víkendu, 4km za Brnem, pohodlné parkování.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2018