Sandra Fischmeisterová

Sandra Fischmeisterová

  • Terapeut
Mapa Adresa působiště
Kout 1, Lelekovice
Mapa Další působiště
Skořepka 15, Brno
Telefon E-mail
+420725597518 sandra.fischmeisterova@seznam.cz
Web Cena za terapii
www.purelifeflow.com 3500Kč

Proč pracuji metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Protože pro mě není jen metodou, ale stylem života. Již od dětství zkoumám, jaké důvody stojí za chováním lidí. Proč reagují, tak jak reagují a z čeho to vlastně vychází. Teoreticky i prakticky znám mnoho směrů, které se tímto zabývají také, ale jen metoda RUŠ mi vše, co je pro mě přirozené, shrnula do ucelené podoby, která díky své praktičnosti a jednoduchosti, dokáže rozhodnutým lidem, vyřešit opravdu jakýkoliv problém.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Šťastný život, zpátky samu sebe, splněné sny. Srdečnější vnímání lidí, založení vlastní firmy, úspěšné navázání spolupráce s italskou firmou, odvaha na připravovaný eko-projekt, užívání si jógy pod Himaláji, bytí v klidu a síle ... to už jsou jen takové bonusy navíc :)

Jaké mám výsledky s klienty

Mými výsledky a zároveň mojí radostí je klientova rozzářenost, pohoda, štěstí a plno nové energie. Prostě lehkost bytí. Velmi si vážím těch, kteří seberou sílu i odvahu a rozhodnou se vyřešit ''svá témata'', která je v životě tíží (ano, i ta zdánlivě neřešitelná :). Právě pro ty, jsem tu, abych je provedla na cestě, která vede nejen k pochopení souvislostí mezi příčinou v dětství a důsledkem v nynějším žití, ale hlavně k VYŘEŠENÍ a to jednou provždy. Těším se na setkání s vámi!

Další informace

Pracuji kdykoli - i o víkendu, 4km za Brnem, pohodlné parkování.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2018