Sandra Fischmeisterová

Sandra Fischmeisterová


Mapa Adresa působiště
Kout 1, Lelekovice
Mapa Další působiště
Opletalova 6, Brno
Mapa Další působiště
Studio Soleil, Ivančice
Telefon E-mail
+420725 597 518 sandra.fischmeisterova@seznam.cz
Web Cena za terapii
www.purelifeflow.com 3500Kč

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Díky této metodě se dostáváme k příčině toho, co žijeme a nevyhovuje nám to. Neztrácíme čas ani energii rozebíráním důsledků, ale jdeme rovnou do příčiny, kterou zpracujeme a tím nacházíme opět klid a rovnováhu. RUŠ pro mě není jen metodou, ale stylem života. Již od dětství zkoumám, jaké důvody stojí za chováním lidí. Proč reagují, tak jak reagují, a z čeho vlastně vycházejí. Teoreticky i prakticky znám mnoho směrů, které se tímto zabývají. Ale jen metoda RUŠ mi vše, co shrnula do ucelené podoby. Díky své praktičnosti a jednoduchosti, dokáže rozhodnutým lidem, vyřešit jakákoli témata.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Šťastný život, zpátky samu sebe, splněné sny. Srdečnější vnímání lidí, založení vlastní firmy, úspěšné navázání spolupráce s italskou firmou, odvahu k připravovanému eko-projektu, užívání si jógy pod Himaláji, bytí v klidu a síle ... to už jsou jen takové bonusy navíc :)

Jaké mám výsledky s klienty

Při práci s lidmi jsou výsledky různé, tak jako lidé sami. I přesto se však shodují na tom, že po terapii vnímají UVOLNĚNÍ, LEHKOST, KLID A ROVNOVÁHU. Velmi si vážím vás, kteří seberete sílu i odvahu a rozhodnete se vyřešit ''svá témata'', která vás v životě tíží (ano, i ta zdánlivě neřešitelná :) Právě pro vás, jsem tu, abych vás provedla na cestě, která vede nejen k pochopení souvislostí mezi příčinou v dětství a důsledkem v současném žití, ale hlavně k VYŘEŠENÍ. Těším se na setkání s vámi!

Další informace

Pracuji kdykoli - i o víkendu, 4km za Brnem, pohodlné parkování.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2019