Romana Mlátilíková

Romana Mlátilíková


Mapa Adresa působiště
Únanov 387, Znojmo
Telefon E-mail
+420 730430433 mlatilikova@gymzn.cz
Web Cena za terapii
www.romanatherapist.eu 4 500,-Kč/ 200,-EUR; osobně i on-line: Skype/Messenger/WhatsApp
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština, Němčina, Ruština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Metoda RUŠ řeší jakýkoliv problém, i ten zdánlivě neřešitelný. Tato metoda je nesmírně jednoduchá, rychlá, účinná a s trvalými výsledky. Splní cokoliv si dovolíte přát a pomůže Vám uskutečnit jakoukoli vysněnou změnu ve Vašem životě. Řeší opravdu cokoliv, například vztahy v rodině i mimo ni, nemoc, peníze, bydlení nebo práci. Dokonce umí měnit i lidské vlastnosti. Pokud si to budete přát, změní plachou povahu na sebevědomou, nebo cholerika na pohodáře.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Díky metodě RUŠ jsem nyní tvůrcem svého života. Mám šťastný život, krásné vztahy, pohodu, klid, jistotu, sebevědomí a ideální práci. Užívám si každý okamžik svého života a pokud ne, umím si s tím snadno a rychle poradit.

Jaké mám výsledky s klienty

Výsledky jsou vynikající, pokud je klient silně rozhodnutý své problémy vyřešit. Velmi rychle a snadno se pak řeší jakýkoli problém. Upravují se vztahy v rodině (s rodiči, partnery, sourozenci a dětmi), mimo rodinu (s kolegy, kamarády či sousedy), řeší se problémy s prací, školou, bydlením či penězi, a také mizí nebo se upravují zdravotní a psychické problémy jako například kožní problémy, bolesti hlavy, panické ataky, nespavost, deprese, sebevražedné úmysly a jiné. Metoda RUŠ řeší jakýkoli problém. Důležité je se rozhodnout a metodu použít. Vždy se najde cesta k cíli.

Další informace

Dětem a studentům poskytuji slevu.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2021