Radka Bažantová

Radka Bažantová


Mapa Adresa působiště
Nádražní 1195/8, Jablonec nad Nisou
Mapa Další působiště
Skype : radunka511,
Mapa Další působiště
Sovova 584/2, Liberec
Mapa Další působiště
U krbu 1036/10, Praha 10-Strašnice
Telefon E-mail
+420 602 371 320 radunka511@gmail.com
Web Cena za terapii
www.terapieradka.cz 2.990,- ( Jablonec, Liberec ) 3.690,- ( Praha, Skype ) Pro matky samoživitelky možná individuální domluva ceny :-)

Proč pracuji metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Protože RUŠka je ta nejefektivnější metoda k odstranění jakéhokoliv problému, kterou znám. Rozvojem sebe sama a zlepšováním kvality svého života se zabývám již téměř 30 let, šla jsem mnoha různými cestami, ale nikdy mě nic nenadchlo tak, že bych chtěla těmito způsoby pomáhat dalším lidem. Vždy jsem pracovala jen sama se sebou. Až když jsem v r.2012 ( pro mě to byl opravdu konec dosavadního světa :-) na vlastní kůži poznala, co RUŠka umí, jak rychle a snadno změní nepříjemné pocity na neutrální až skvělé, jak dokáže přímočaře najít a vyřešit příčinu jakéhokoliv problému, tak jsem prostě věděla, že to je ONO! A od té doby nic dalšího nehledám a jsem terapeutkou metody RUŠ na 100%, neboť ráda poskytuji jen ty nejlepší služby. Problém, který se jinou metodou/technikou/terapií řeší měsíce či roky je Ruškou trvale zpracován a vyčištěn za pár hodin.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Jsem šťastná, spokojená, zdravá, užívám si svobodný život s radostí. Mám báječný vztah se svým synem puberťákem :-), mám spoustu skvělých přátel, které mám opravdu ze srdce ráda, mám harmonické vztahy se svými blízkými. A vím, že i když přijde nějaký problém, tak si ho snadno vyřeším. Tvůrcem svého života jsem jen JÁ, už nejsem hříčkou osudu. Mám tu úplně nejlepší práci/poslání, jakou mohu mít, protože pomáhám lidem vyřešit si to, co je trápí a žít šťastný život. To miluju :-)

Jaké mám výsledky s klienty

Skvělé je, když přijde klient opravdu rozhodnutý si problém vyřešit, pak jde čištění snadno a rychle a problém je vyřešen raz dva. Ale poradím si i s klientem, který je v důsledku svých negativních programů v podvědomí poněkud více zablokován a nedokáže si dát hned napoprvé ten nejvyšší záměr. Najdeme a vyřešíme to, proč mu to nejde a už to frčí :-). Klientům jsem i po terapii nadále k dispozici pro případné konzultace. Při individuálních terapiích využívám také bohaté terapeutické zkušenosti získané pravidelnými asistencemi na kurzech metody RUŠ.

Další informace

Těším se na Vás :-)

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2018