Petra Loumová

Petra Loumová


Mapa Adresa působiště
Bítovská 1208/2, Praha 4 nebo ONLINE
Telefon E-mail
+420 606661731 p.l@seznam.cz
Web Cena za terapii
petraloumova.cz 5500 CZK / 250 EUR - O víkendu příplatek 1000CZK .Terapie trvá až 4 hodiny a je možné pracovat i online přes Skype,Zoom,WhatsApp,Messenger. Telefonická konzultace zdarma.
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Metodou RUŠ pracuji především pro její okamžité výsledky, je rychlá a účinná. Není třeba řešit daný problém léta a navštěvovat terapeuty či psychology celý život, protože pomocí Metody RUŠ jste schopni tento problém vyřešit za jedno sezení a hlavně NAVŽDY.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Četli jste už několik knih a shlédli spoustu videí jak na TO a stále se nic nezměnilo? I to byl můj příběh.Léta jsem trpěla úzkostmi, panickými ataky, depresemi, ekzémem a alergií na psy. Navštívila jsem spoustu terapeutů, psychologů, léčitelů, ale problém se vždy po čase vrátil a já byla zase na začátku. Používala jsem spoustu mastiček a vyslechla si spoustu názorů doktorů, že je to dědičné, pravděpodobně se toho už nikdy nezbavím. Všechny tyto problémy mi tak bránily v běžném životě, že jsem se rozhodla to řešit jinak, jít do jádra problému a příčinu vyřešit napořád. Pokládala jsem si otázku, proč mi rady ostatních nepomáhají, když dělám vše tak jak řeknou, proč se tedy pořád trápím a výsledky nevidím? Nikdo mi totiž tenkrát neřekl, že ta pravá příčina je spojená s mým dětstvím, s mými vztahy s rodiči a se vztahem sama k sobě. Když mi byla doporučena kniha RUŠ po přečtení prvních stránek jsem věděla, že to je to tajemství, které máme každý v sobě, tajemství sebeléčení skrz emoce zakopané hodně hluboko. Neváhala jsem ani minutu a rozhodla se své psychické i fyzické problémy řešit jinak. Můj život se změnil do podoby, kterou jsem si předtím ani nedokázala představit, úspěšně podnikám a celý život jde ruku v ruce s mými koníčky a v souladu s mým objeveným já, které bylo dlouhá léta pod pokličkou nemocí a reakcí těla na život, který nebyl v souladu se mnou. Je skvělé si dopřávat krásné dovolené a kvalitní věci na sebe, ale jak já říkám, tu hlavu máte stále s sebou:) Tak proč si to všechno neužít i s krásnými pocity uvnitř sebe ? Těším se na Vás!

Jaké mám výsledky s klienty

Výsledky s klienty jsou okamžité, je krásné pozorovat tu proměnu ve tváři během terapie a následně dostávat zpětnou vazbu jak se jejich život změnil a problém, se kterým přišli už vymizel z jejich života napořád. Málokdo si to umí představit a lehkost, kterou po terapii klienti získají je pro ně naprosto ohromující. V tomto je metoda RUŠ opravdu jedinečná.

Moje oblíbené životní motto

Když se chce, tak to jde.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2023