Nikol Bogdanová

Nikol Bogdanová

  • Terapeut
Mapa Adresa působiště
Elišky Peškové 5, Praha 5
Mapa Další působiště
Dvořákova 75, Přerov
Mapa Další působiště
1. máje 868/11, Liberec
Telefon E-mail
+420 774 502 404 bogdanova.nikol@gmail.com
Web Cena za terapii
www.nikolbogdan.cz Praha 3 500,- Přerov a Liberec 3 000,-; další možnosti na webu

Proč pracuji metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Vyzkoušela jsem různé způsoby, jak vyřešit své problémy, od uznávaných terapií až k alternativním metodám. Pídila jsem se po zkušenostech ostatních, co jim opravdu pomohlo. Vystudovala jsem i rok psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci v rámci CŽV. Ale pořád to "nebylo ono", nic nesplňovalo má očekávání, jaký by měl být výsledek terapie. Zlepšení bylo minimální, cesta k němu byla dlouhá, účinek byl často pouze chvilkový, ale většinou se to časem stejně v určité míře vrátilo. Když jsem se dozvěděla o RUŠce, byla jsem už skeptická, dva roky jsem se jí bránila a odmítala ji vyzkoušet. Ale nakonec, pod tíhou svých problémů, jsem se rozhodla to alespoň zkusit (až později jsem pochopila, jak důležitá je síla rozhodnutí zbavit se svých problémů). Pak už šlo vše ráz na ráz....když jsem pochopila, jak to funguje a jak rychlé to je, přihlásila jsem se na kurz R1 (později na R2, R3, T1 a T2) a už tehdy jsem věděla, že toto je ta cesta, kterou jsem celý život hledala. Hned na R1 jsem si uvědomila, že mým cílem je stát se terapeutkou, asistentkou a lektorkou metody RUŠ. Jsem vděčná za to, že jsem terapeutkou metody RUŠ a jsem tu pro ty, kteří se rozhodli být také šťastní a spokojení.

Co přinesla RUŠka mně osobně

RUŠka mi změnila život od základů. Z nešťastného človíčka, který už nevěděl kudy kam, se stal človíček, který miluje lidi, zvířata, přírodu kolem sebe, ale také sám sebe. Díky RUŠce se těším na každý nový den svého života, každý den si užívám naplno a jsem za něj vděčná. Ať se kolem mě děje cokoli, já jsem uvnitř sebe klidná, šťastná a s úsměvem na tváři. Otevřela mi cestu nejen k mnoha lidem a rodině, najednou mám kolem sebe tolik milujících a úžasných lidiček, ale hlavně k sobě samé. Můžu dělat to, co mě naplňuje štěstím a nic (a nikdo) mi v tom nebrání. Objevila jsem v sobě schopnosti a krásu, které jsem dřív neviděla..... a nebojím se projevit radost z toho, co dělám. Konečně cítím, že žiju, že žiju svůj život, a že ho žiju podle sebe. A to je ta správná cesta.

Jaké mám výsledky s klienty

Je úžasné vidět, jak klienti odchází rozzáření jako sluníčka, překvapení jak rychle se zbavili toho, co jim připadalo neřešitelné. To pochopení a propojení současných problémů s tím, co si prožili v dětství, jim přijde neuvěřitelné a často i vtipné. A já upřímně obdivuji každého, kdo má tu sílu přijít a vyřešit to jednou provždy. Naplňuje mě obrovskou radostí, že můžu být u toho.

Další informace

Pracuji i o víkendech, pracuji i s dětmi.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2018