Monika Koťarová

Monika Koťarová


Mapa Adresa působiště
Mánesova 1175/48, Praha 2
Telefon E-mail
+420 773 173 013 monika.kotarova@seznam.cz
Cena za terapii
2 900 Kč

Proč pracuji metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Protože funguje. A to logicky, šetrně, rychle a účinně. Ráda šířím a doporučuji věci, u kterých vím, že fungují a mám s nimi dobrou zkušenost. Metodu RUŠ jsem „otestovala“ sama na sobě a výsledek je jednoduše fantastický. Nepoznala jsem žádný jiný přístup/ metodu, se kterou bych během relativně krátké chvíle dosáhla tak výrazných výsledků. I proto je mi ctí a mám radost, že mohu s touto metodou pracovat a šířit štěstí a spokojenost dál.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Než odpovím. Lidé se často potřebují ujistit, jestli RUŠka zafunguje i na jejich problém, a proto se mě často ptají, co jsem pomocí ní vyřešila já. Ze zkušenosti mohu s klidným svědomím říct, že RUŠ je opravdu na všechny problémy (psychické i zdravotní), tedy i na ten Váš. Stačí jen málo – rozhodnout se s problémem, ať už se za ním skrývají jakékoliv blbé pocity, deprese, strach z čehokoliv, úzkost, špatné vztahy, smutek ze ztráty (a cokoliv dalšího si doplníte), zatočit. Metoda RUŠ mě osobně zbavila především strachu a občasných úzkostí, které pramenily ze ztráty blízkého člověka. Pochopila jsem díky ní svou vlastní hodnotu a hodila za hlavu všechny komplexy. Metoda RUŠ změnila můj život a já díky ní našla sama sebe. Dnes už vím, že žít šťastný život ve všech oblastech není jen prázdnou frází, ale je mou každodenní realitou.

Jaké mám výsledky s klienty

Je radost sledovat klienty, kteří odcházejí šťastní a spokojení. Za mnohé výpověď jednoho z nich: Linda, 35 let, grafička: Dříve jsem si nemyslela, že bych potřebovala pomoc a nerada bych, aby se mi někdo zásadněji vrtal v hlavě. Když jsem uslyšela podrobnosti o Metodě RUŠ, zaujalo mě, že to může pomoct i jednorázově. Procházela jsem velmi náročným obdobím, jelikož mi 3 týdny po narození zemřela dcerka, sice jsem to celkem zvládala, ale musím říct, že po terapii s Monikou se mi opravdu ulevilo. Byly to náročné chvilky, ale už druhý den jsem cítila obrovský rozdíl. Vřele bych doporučila jak metodu RUŠ, tak především Moniku. Ještě jednou děkuji a doporučuji všem, kteří třeba jen nejsou šťastní!

Další informace

Terapie dělám ve všední dny i o víkendu.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2018