Miroslav Machálek

Miroslav Machálek

  • Terapeut
Mapa Adresa působiště
Bří. Jaroňků 6989, Zlín
Telefon E-mail
+420 734 433 069 miroslav.machalek@email.cz
Web Cena za terapii
https://www.mirazlin.cz 2 500 Kč
Jazyky terapie
Čeština, Slovenština

Proč pracuji metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Tato metoda je skutečně účinná a funkční, není to jen „zbožné přání“ účastníků terapií. Tento fakt mě překvapoval při každém dalším sezení (teď už mě nepřekvapuje, vzal jsem to jako realitu). Nejdříve prací na sobě a následně i prací s ostatními lidmi jsem viděl, jak jde změnit život. Lze se zbavit veškerých strachů, špatných pocitů, výčitek svědomí, nenávisti i závisti. Všechno co nás tíží lze zpracovat tak, že už to nebude ovlivňovat náš následující život. Ano, každý z nás může změnit svůj život.

Co přinesla RUŠka mně osobně

RUŠka mi pomohla nalézt pevnou půdu pod nohama. Postupným pochopením, jak lidská mysl funguje a jak nás ovlivňují prožité věci v životě (nezáleží na tom, jestli si je pamatujeme), jsem dostal možnost a následně i nástroje k práci na sobě. Díky RUŠce jsem začal žít "plnohodnotný" život. Nyní již "neutíkám" před životem k meditacím, ale místo toho se meditace stala součástí mého života. Nyní žiju krásný a naplněný život.

Jaké mám výsledky s klienty

Když vidím, jak klient odchází uvolněný a naplněný vnitřní energií k dalšímu životu, dělá mi to radost. Často říkají "jako by ze mě spadla těžká deka" a oči jim září. Jsou překvapeni (stejně jako jsem býval já sám), jak "snadno" a rychle se zbavili svého problému, své "noční můry". U každé terapie si ověřuji, jak je důležitý záměr a vnitřní rozhodnutí dosáhnout cíle. Pomocí RUŠky skutečně dosáhneme toho co chceme….

Další informace

Možnost parkování na vyhrazeném parkovišti přímo u budovy v místě terapie. Terapii lze dohodnout i na víkend.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2018