Martina Abrahámová

Martina Abrahámová


Mapa Adresa působiště
K. H. Máchy 109, Otrokovice
Telefon E-mail
+420 777 656 568 ma.abrahamova@email.cz
Cena za terapii
2 950,- Kč

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Metodu RUŠ jsem si vybrala, protože je pro mě jasná a logická, rychlá a hlavně má trvalý efekt. A taky se mi líbí, že nechává každého být sám sebou, nemění ho k nějakému předem danému obrazu, ale jenom pomáhá odhazovat – čistit, co překáží v tom, aby člověk žil šťastný a svobodný život. Pomáhá přesně tak rychle, jak se každý rozhodne.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Tak jak se říká, že na každou nemoc existuje na světě bylinka, tak jsem věděla, že na každý problém existuje řešení, Jen jsem ho občas nemohla najít. Tím, že jsem poznala metodu RUŠ, mám řešení na každý problém. I když to může chvilku trvat, vím, že se všechno dá vyřešit a to je úžasný pocit. Metoda mi pomohla znovu vidět, že mám báječné rodiče, spoustu skvělých lidí kolem sebe, včetně mého manžela a syna, další úžasnou náplň mého života, vyřešení zdravotního problému, daleko větší pochopení sebe i ostatních a klid, že všechno je v pořádku.

Jaké mám výsledky s klienty

Výsledky mám takové, jaká je metoda RUŠ – rychlé, jasné a trvalé :-)... a zároveň takové, jak chce klient. Pokud přijde klient, který je rozhodnutý vyřešit si svůj problém, ať je jakkoliv velký či složitý, tak ho vedu tak, že si ho vyřeší. Je nádherné sledovat, jak se člověk mění, rozzařuje, stává se šťastným a odnáší si vnitřní klid, úsměv a pochopení. Přála bych každému člověku, aby našel odvahu zbavit se svých problémů, ať už na individuální terapii nebo na kurzu, protože život může být šťastný a záleží to jenom na nás.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2018