Marcela Maňasová

Marcela Maňasová


Mapa Adresa působiště
Pod Parukářkou 2760/8, Praha 3 nebo ONLINE
Telefon E-mail
+420 604 79 69 26 marcela023@seznam.cz
Web Cena za terapii
www.manasovamarcela.cz Online 5 000, - / 225 € (4h.) Nebo 2 500,- / 115 € (1hod. a 30 minut.) Nabídka pro stálé klienty a RUŠáčky. Dále osobně u mě v domácím prostředí 7000 - /. 300 € (4h.) Nemo osobní terapii 3 500, - /150€ (1 hod. a 30 minut).
Jazyky terapie
Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

RUŠka je pro mě absolutní srdcovka. Pomáhát/vést sebe i ostatní lidi, abychom se cítili dobře a byli svobodní ve všem, co dělame a co žijjeme, mě naplňuje radostí a pocitem, že to, co délám má smysl. Představte si, že pojmenováním problému, může váš život nabrat úplně jiný směr. Chcete-li změnit nějakou těžkou situaci. Chcete-li si vyřešit vztah sám/a se sebou. Chcete-li si vyřešit zdravotní problém. Jde to. Jestliže nejste spokojeni, změňte to. S RUŠkou vám to podaří. Vaše starosti, obavy, trápení, nevydařená očekávání, nemoci a nedostatek čehokoli - jednoduše na terapii odstraníte. Všechny vaše nepříjemné pocity můžete vyměnit za radost, hojnost, klid a pohodu v každé oblasti vašeho života. To, s čím máte v současnosti nějaké problémy - emoční i zdravotní, prostě všechny - vznikly někde v dětství. A dají se zpracovat.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Pocit bezpečí, pohody, lásku k sobě i k lidem. Miluju život tak, jak nikdy předtím.

Jaké mám výsledky s klienty

Každá terapie je vlastně takový malý zázrak. Na jejím konci klient pomalu otevře oči a v těch očích vidím obrovskou změnu. Díváme se na sebe a víme, že terapie byla úspěšná. Pak přichází úsměv a radost, že se podařilo vyřešit to, kvůli čemu klient přišel. Výsledky máme skvělé.

Další informace

Poskytuji terapie v Praze i online. Můžete se se mnou spojit telefonicky + 420 796 926 nebo e-mailem: marcela023@seznam.cz

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2023