Lina Sorokaité-Ždanska

Lina Sorokaité-Ždanska


Mapa Adresa působiště
Sukova 1388, Šestajovice
Mapa Další působiště
Týnská 12, Praha 1
Telefon E-mail
+420 777 082 536 lina@zdansky.cz
Web Cena za terapii
www.linasorokaite.cz 4000Kč pro CZ a RU, 5000 CZK for ENG, možné i online
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština, Litevština, Ruština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Protože skutečně funguje. Před ní jsem měla nespočet zkušeností s nejrůznějšími terapeutickými („klasickými“ i „alternativními“) metodami a výsledek často byl nedostačující nebo jen dočasný. Metoda RUŠ je rychlá a hlavně účinná metoda k vyřešení (a tím i trvalému odstranění) problémů. Ať už se jedná o životní, podnikatelské, vztahové, citové nebo zdravotní potíže – s pomocí metody RUŠ je můžete velmi efektivně vyřešit. Jediná věc je velmi důležitá – a to Vaše osobní rozhodnutí svůj problém vyřešit!

Co přinesla RUŠka mně osobně

Především mi pomohla vyřešit spoustu psychických a fyzických problémů – zbavila mě depresí, panických záchvatů, syndromu vyhoření, bolestí zad, únavy, dokonce i chronických gynekologických problémů, které lékaři léta léčili bez většího úspěchu. Jako úžasný bonus mám dneska krásné vztahy se všemi blízkými – s manželem, dětmi, rodiči, sestrami, tchýní, tchánem, atd.. Než jsem poznala RUŠku, můj život byl uspěchaný a plný dřiny. Stále jsem se snažila a snažila, ale aby věci v mém životě vycházely a fungovaly, musela jsem pokaždé zatnout veškeré své síly. Bylo to velmi vyčerpávající a časem se to silně odrazilo na mém fyzickém a psychickém zdraví. Díky RUŠce dneska žiju nesrovnatelně lehčí a plynulejší život. Dala mi vnitřní svobodu. Nyní si můžu svůj život tvořit podle sebe. Protože ve chvíli, kdy odhodíte vnitřní balvany (příčiny vašich problémů) spousta věcí se začne dít s lehkostí a tak nějak samo. Konečně mám čas se zastavit v průběhu běžného dne. Konečně se dokážu jen tak radovat a užívat si života – v práci, s dětmi, manželem, přáteli nebo i sama se sebou :-).

Jaké mám výsledky s klienty

Úžasné :). Když přijde rozhodnutý klient, který opravdu chce se zbavit svého trápení, terapie jde lehce a hladce. Klient pak odchází s vyřešeným problémem a pocitem vnitřní svobody :). Občas někdo přijde se spoustou problémů a zároveň neví, co vlastně od života (ani od terapie) chce. Společně pak hledáme, kam by měla terapie směřovat a následně na tom pracujeme pro dosažení úlevy.

Další informace

Běžně pracuji i on-line. Výjimečně je možné se dohodnout termín i o víkendech, počítejte ale s vyšší cenou (5000 Kč).

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2022