Lenka Pánková

Lenka Pánková


Mapa Adresa působiště
Svatopluka Čecha 275/1, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Telefon E-mail
+420 725 173 409 lenka@lenkapankova.cz
Web Cena za terapii
http://lenkapankova.cz/sezeni-metodou-rus/ 4.000 Kč

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Metoda RUŠ mi při prvním setkání pomohla odhodit nejtěžší balvany. Z tiché, nevěřící si a bojácné holky se postupem času vyklubala sebevědomá žena, která ví, co chce, má kolem sebe milující okolí, dává a přijímá lásku a je šťastná. RUŠ je pro mě jediná metoda, která dokáže problémy nejen analyzovat, ale především natrvalo vyřešit. Je rychlá, věcná a účinná. Pomůže každému, kdo se rozhodne jednou provždy vyřešit své problémy.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Lásku bez podmínek. Odpustila jsem všem svým blízkým a přijala samu sebe takovou, jaká jsem. Uzdravila jsem svou „nevyléčitelnou" štítnou žlázu. Na kurzu RUŠky jsem našla ideálního partnera, který mě za měsíc požádal o ruku. Prožili jsme pohádkovou svatbu. V bezpečí našeho domova jsme porodili zdravou dceru, která je dnes velmi spokojené dítě. Ve všech důležitých chvílích je RUŠka se mnou a pomáhá mi rychle zatočit s mými strachy, zažitými vzorci chování i vším nepříjemným.

Jaké mám výsledky s klienty

Když je klient rozhodnutý vyřešit své problémy, je radost s ním pracovat. Velmi rychle pak najdeme příčinu jeho současného problému, který natrvalo vyřešíme. Mám bohaté zkušenosti s řešením fyzických i psychických problémů, často ke mně chodí těhotné ženy, které chtějí prožít porod svého dítěte jako nádherný zážitek a společně řešíme jejich strachy, předchozí nepovedené porody nebo neporozumění okolí, které jim v tom brání. Moje práce tak dává obrovský smysl, když je pak dětem umožněn tak krásný start do života.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2019