Klára Hájková

Klára Hájková

  • Asistent
Mapa Adresa působiště
Zoubkova 3, Praha 5
Telefon E-mail
+420 605 370 700 klara@silhavikova.cz
Web Cena za terapii
www.hajkova.cz 4000,- Kč

Proč pracuji metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Protože je jasná, rychlá a logická a hlavně je napořád. Tato metoda funguje opravdu na každého a přitom dle individuality daného člověka. Nemění charakter, jen pomáhá najít a uvolit bloky, které nám brání žít takový život, jaký si přejeme. A pomáhá přesně tak, jak se každý rozhodne. Terapeut je jen průvodcem a klient si vše najde a vyřeší sám.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Vždy mě bavila psychologie, vztahy lidí a lidé obecně. Četla jsem spoustu duchovních knih, cvičila jógu, zajímaly mě spirituální věci, ale zároveň jsem si celou dobu uvědomovala, že ačkoliv mi v životě z vnějšího pohledu vůbec nich nechybí, tak prostě nejsem šťastná. Věděla jsem, že změnu musím provést já sama a že podle toho se začne měnit i mé okolí, ale zkrátka jsem nevěděla JAK. Většina knih Vám řekne,CO byste měli dělat, ale nikde není napsáno JAK? Až jsem se od kamarádky dozvěděla o RUŠce, která konečně dala odpověď na tu stále přítomnou otázku JAK? Zjistila jsem, že to, co nám v současném životě vadí, je všechno jen důsledek věcí, které jsme už jednou v dětství prožili a díky metodě RUŠ lze tyto programy logicky najít a zbavit se jich. A pak už přichází ten krásný pocit štěstí, který není podmíněn nikým jiným než námi a naši realitu si zkrátka tvoříme my sami. A spokojenému a šťastnému životu už nestojí nic v cestě

Jaké mám výsledky s klienty

Je úžasné vidět, jak se klienti po skončení terapie rozzáří a je z nich cítit viditelná úleva. Často i z mnohaletých bloků, pocitů křivdy, viny nebo nemožnosti odpuštění sobě či jiným. Každý je originál a každý k tomuto poznání přichází jinak a je mi ctí, že mohu být u toho.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2018