Kateřina Zemanová

Kateřina Zemanová

  • Terapeut
Mapa Adresa působiště
Náplavka 10, Brno
Mapa Další působiště
Vinařská 1060, Miroslav
Telefon E-mail
+420 608 816 364 katka.zemann@gmail.com
Web Cena za terapii
www.katka-zemanova.cz 2600,- Kč (děti do 16 let 1600,-Kč), možno pracovat i přes Skype
Jazyky terapie
Angličtina, Čeština, Slovenština

Proč pracuji metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Než jsem objevila Metodu RUŠ, už jsem nějakou dobu věděla, že většinu problémů si děláme sami ve své hlavě, že to, čemu dáváme energii myšlenkami, to přitahujeme, a že bych měla „myslet pozitivně“. Ale když přišel problém, všechna tahle moudra vyletěla komínem, protože mě najednou válcovaly negativní myšlenky. A jak může někdo myslet pozitivně, když se těch myšlenek prostě nemůže zbavit... A V tom je právě ta genialitu RUŠky, protože ta přichází s jasným a logickým návodem, jak vyřešit všechny tyto negativní myšlenky, programy a pocity. A když se jich člověk zbaví, tak už potom opravdu myslí pozitivně, a to úplně přirozeně, protože mu v tom nic nebrání. RUŠka prostě skvěle funguje na jakýkoliv problém, výsledky jsou rychlé a trvalé.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Mně osobně RUŠka změnila život, a to doslova. Bývala jsem zarytý pesimista a věřila tomu, že se mi vždycky stane to nejhorší, co se stát může. A většinou se to také stávalo. Díky metodě RUŠ jsem se zbavila spousty vnitřních omezení typu musím/nesmím, už mě něřídí mé vnitřní strachy a pochybnosti, cítím se svobodná, sebevědomá a šťastná. Vztahy s mými nejbližšími mi přinášejí spoustu radosti a lásky a ze mne je jednoduše veselý optimista. Díky RUŠce mám také práci, která mne naplňuje, užívám si život a věci se mi dějí tak, jak chci.

Jaké mám výsledky s klienty

Klienti běžně nejdříve zažívají pocity úlevy a uvolnění, „jakoby z nich spadl balvan“. V další fázi je to pak radost, štěstí a vnitřní klid. Z terapie odcházejí rozzáření, šťastní, spokojení a s vědomím, že vyřešili problém, který je tížil. Často se také po terapii ozývají se zprávami o tom, jaké změny okamžitě pocítili v reálném životě, ve vztazích s nejjbližšími atd. .

Další informace

Lze se domluvit na terapii i o víkendu. Pracuji i přes Skype.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2018