Jana Mlejnková

Jana Mlejnková


Mapa Adresa působiště
Oválná 1407, Mladá Boleslav
Telefon E-mail
+420 728122343 janevys@seznam.cz
Cena za terapii
2500 Kč / až 4 hodiny (lze i on-line)
Jazyky terapie
Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Kdyby mi někdo před lety řekl, že opravdu funguje cosi, čím lze jako mávnutím kouzelného proutku přičarovat život šťastný, bez neustálých stresů a strachování se, zaklepu si na čelo. Nicméně mě mé osobní problémy spolu s touhou tomu všemu uniknout a žít jinak, dovedly až k RUŠce. A i když jsem o ní měla načteno, že je na jakýkoliv problém a navíc i s trvalým efektem, byla jsem zprvu skeptická a víceméně ji šla ‘zkusit‘. Jelikož se považuji za technický typ, bylo mi při terapii sympatické, že se člověk ve svých problémech ještě více nepatlá, ale věcně a rychle jde k jejich příčně, která je spustila. Zkrátka, logický postup a jednoduché řešení - kdo nezažije, nepochopí ;)

Co přinesla RUŠka mně osobně

RUŠka mi do života přinesla klid, vyrovnanost, svobodu, vděčnost a mohla bych pokračovat ještě hodně dlouho. Přesto musím zmínit ještě jeden důležitý fakt… Otevřela mi oči při poznání, že vše, co mi vadí, je můj problém. Mohu nadávat na cokoliv, svalovat vinu na kohokoliv, ale co si tím pomohu? Naopak po rozhodnutí se své problémy vyřešit se začaly dít zázraky. Mám-li jmenovat alespoň jeden - díky RUŠce jsem otěhotněla a po zpracování strachů kolem porodu, prožila tak krásný vstup mé dcery do života, který bych přála každé ženě. Netvrdím, že je teď už neustále vše jen zalité sluncem, ale pokud přijde další mrak, vím, že je jen na mně, jak se k němu postavím, a že se na RUŠku mohu vždy spolehnout.

Jaké mám výsledky s klienty

Úžasné - je to opravdu radost pracovat s klientem, který je rozhodnutý si svůj problém vyřešit. Nepřestává mě fascinovat, jak RUŠka dokáže měnit životy :)

Další informace

Děti do 6 let zdarma.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2021