Jakub Dostál

Jakub Dostál

  • Terapeut
Mapa Adresa působiště
Vlčkovce 380, Trnava - Slovensko
Mapa Další působiště
Trnava, Trnava
Telefon E-mail
+421 905 761 619 zijemrad@gmail.com
Web Cena za terapii
www.zijemrad.sk Cena 100 euro. Dobu konzultácie si určíte sami počas samotného sedenia, ako Vám to bude vyhovovať. Môže byť až 4 hodiny. Víkendy po domluve + 50% z ceny.
Jazyky terapie
Čeština, Slovenština

Proč pracuji metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Metoda RUŠ je krásně logická, jasná, rychlá a hlavně má trvalý účinek. Výsledkem je Váš spokojený život v oblasti, kterou si vyřešíte. V této metodě může být každý sám sebou a vše má ve svých rukou. Každý se stává tvůrcem a přestává být obětí. Každý si přesně určí, jak a kolik toho zvládne, a podle toho také postupuje při samotném sezení.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Už od malička jsem slýchával, jak je život těžký a složitý. Ale já vždy cítil, že na každou nemoc / (né – moc) a zármutek existuje lék, a že vše se dá zvládnout. Někdy může být léčba delší a někdy zase kratší, ale já teď vím, že se to dá. Metoda RUŠ mi tento lék či řešení přinesla. Zase vnímám svou rodinu jako výjimečnou a zjišťuji, kolik krásných lidí mám kolem sebe. Vidím, jak mi vždycky pomáhali, ale já to přes své neštěstí, chmury a ne- moci nedokázal vidět a ocenit. Je krásné to vnímat a cítit. Je krásné cítit, že vše je jak má být. A být za to vděčný.

Jaké mám výsledky s klienty

Vše záleží od rozhodnutí. Klient ke mně přichází, až je rozhodnut. Díky tomu jde vše krásně, rychle, jednoduše a má to trvalý účinek. Vedu klienta tak, že si problém najde a následně vyřeší. Je krásné sledovat, jak se s vyčištěním svých problémů v reálném čase člověk mění. Klienti často říkávají, že se cítí úplně jinak. Tak nějak lehce, s pocitem vděčnosti, pokoje a vnitřní radosti. Přeji všem, aby se ze srdce rozhodli žít své životy plné lásky jak k sobě, tak i ke všem ostatním. A k tomu jim může dopomoci i metoda RUŠ.

Další informace

Pracuji i o víkendu po předchozí domluvě, ale nejlépe přes týden.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2018