Evelína Hettnerová

Evelína Hettnerová


Mapa Adresa působiště
Štíbrova 10, Praha
Telefon E-mail
+420 777570820 e.hettnerova@seznam.cz
Web Cena za terapii
https://evelinahettnerova.cz/ Praha - 5000,- Kč, Studenti - 3000,- Kč
Jazyky terapie
Čeština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Život je Vaše volba. Vaše správné rozhodnutí = Váš úspěch = Mám to, co chci. Rádi byste byli šťastní? Pokud ano, jste tu správně! Půjdeme rovnou k jádru Vašeho problému. Zatím nedokážete pojmenovat problém, "jen" se cítíte divně, podrážděně, nejste ve své kůži a nevíte proč? Napište, zavolejte, s pokorou a ctí Vám ráda pomohu. Metoda RUŠ je pro mě klíč, je odpovědí na všechny otázky, z kterých mám jakkoliv nepříjemný pocit. Logická, rychlá, a efektivní.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Sama jsem si vyřešila zdravotní problém vyhřezlé ploténky. Z půlročního stavu "nemohu chodit" teď běhám půlmaratony. Ze stavu "věčně nezadaná" do stavu "upřímě šťastně zadaná s mužem mého reálného snu." Ze stavu "nevím, co jednou budu v životě dělat za práci" do stavu "mám naplňující kariéru." Z reality "mám na všechno smůlu" se stala realita "mám na všechno štěstí". Především jsem upřímně šťastná. I Vás dostanu tam, kde chcete být už za 2 – 4 hodiny.

Jaké mám výsledky s klienty

Moji klienti odcházejí nadšení a s údivem: jak je možné za pár hodin logicky vyřešit problémy, které je trápí třeba i několik měsíců nebo let. Na metodě RUŠ mě nepřestává bavit její široké rozpětí. Klienti chodí s různými problémy: partnerskými, zdravotními, pracovními, finančními, ale také "nejsem “šťastný/á", "mám všechno, ale nebaví mě to". Vyřešíme vše. (Pracuji i online.)

Další informace

Život a vše v něm je volba. Zvolila jsem si sama pro sebe jasný, rychlý, efektivní způsob řešení problémů a přesně tak pracuji i své klienty. Zavolejte, napište a domluvíme společně termín Vaší změny z „nevím, co s tím“ na „vše do sebe najednou zapadá, proč jsem to neudělal/a už dříve?“.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2021