Dora Procházková

Dora Procházková


Mapa Adresa působiště
Na Kamencoch 1237, Vsetín
Telefon E-mail
+420 775 223 922 dorapro@seznam.cz
Cena za terapii
3.000,- Kč
Jazyky terapie
Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Protože jsem si na vlastní kůži vyzkoušela jak rychlá, efektivní a účinná je. Ráda dělám věci jednoduše a smysluplně, na to je RUŠka jak dělaná.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Svobodu. Dřív jsem za své problémy vinila ostatní.. šéfa, manžela, atd. Když jsem si plně uvědomila, že za vše ve svém životě nesu 100% zodpovědnost jen já sama, přišla obrovská úleva a vděčnost, že to také já sama mohu změnit. A změnila. Jsem šťastná, mám pěkné vztahy se svými blízkými, nové přátelé a spoustu nových, krásných zážitků. Chtělo to jen zpracovat negace, které jsem si během svého života sama vytvořila. Místo nich mám dnes v sobě radost, lásku, vděčnost a obrovskou chuť do života.

Jaké mám výsledky s klienty

Ať už má klient jakýkoliv problém, tak pokud se rozhodne, že ho vyřešit chce, tak ho spolu vyřešíme. Ať už jde o problematické vztahy, nízké sebevědomí, či zdravotní problémy. Zkrátka vše, co nám znepříjemňuje život lze vyřešit tak, abychom byli přirozeně šťastní, zdraví a užívali si ho plnými doušky. Mám vždy velkou radost, když si klient během sezení uvědomí, že není oběť, ale tvůrce.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2021