Darina Lančová

Darina Lančová


Mapa Adresa působiště
Záhumenní 554, Krmelín, Frýdek-Místek
Mapa Další působiště
Jižní 2209/16, Ostrava - Zábřeh
Telefon E-mail
+420 608 884 961 d.lancova@volny.cz
Web Cena za terapii
www.metodarusostrava.cz 3000,- Kč
Jazyky terapie
Čeština, Slovenština

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Protože mě baví a funguje! Je pro mne jasná, rychlá a má trvalé výsledky.

Co přinesla RUŠka mně osobně

RUŠka mi hlavně otevřela oči a pomohla mi vylézt z ulity. Už vím, že nemusím být pořád hodná a milá holčička, která dělá vše ke spokojenosti druhých. Díky RUŠce jsem šťastná, mám hezké vztahy, zdravou a spokojenou rodinu, skvělou práci a plním si své sny. Jsem vděčná sama sobě, že jsem do toho šla.

Jaké mám výsledky s klienty

Mám spoustu spokojených klientů, kterým se už po jedné terapii změnil život. Mám radost, že chodí mnoho klientů na základě doporučení, což je ta nejlepší vizitka.

Další informace

Cena terapie je u mne 3000,-Kč. Trvá až 4 hodiny. AKCE - Pokud budete šikovní a zvládnete si vyřešit do hodiny to co Vás trápí, budu Vám účtovat jen 1000,-Kč. Za každou další hodinu také 1000,- Kč, max 3000,-Kč za celou terapii. . Máte to ve svých rukou, já vás povedu jasně a rychle. Pracuji i přes skype. Přeji Vám i v těchto dnech hodně lehkosti, radosti a zdraví! Reference: Chtěla bych poděkovat paní Darince za její pomoc, poskytnutou terapii po telefonu. Byla jsem v situaci, kdy jsem měla kvůli korona viru velký strach o zdraví svého syna, který je po mnoha operacích a jeho imunita je velmi oslabená. Bála jsem se jít do přírody, do lesa, vyjít z domu. Měla jsem strach, že syna nakazím a může se stát to nejhorší, že zemře. Paní Darinka mi vyšla vstříc a nabídla terapii po telefonu. Dnes jsem byla v lese, s rouškou a nebála jsem se. A nebojím se ani teď. Naopak, cítím se velmi dobře, "lehčeji". A dobře se necítím jen já, ale i můj syn. Život je zase fajn, sice s dodržováním pravidel, ale fajn. Moc děkuji, Marie 45 let

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2021