Dana Rumanová

Dana Rumanová


Mapa Adresa působiště
J.Čarka 1688/4, České Budějovice
Mapa Další působiště
Koželužská 140, Tábor
Telefon E-mail
+420 607 679 482 dana.rumanova@seznam.cz
Web Cena za terapii
www.dana-rumanova.cz Tábor 1900,- České Budějovice 2500,-

Proč pracuji Metodou RUŠ? (proč jsem si vybral/a právě ji, jako tu „moji“ metodu)

Studovala jsem psychoterapeutickou fakultu, protože mě psychologie vždy zajímala. Ale metody mi připadaly moc „pomalé“ a „slabé.“ A pamatuji si, že jsem si říkala: „No na to, abych se cítila kompetentní pracovat jako terapeut s lidmi a pomáhat jim, bych musela ujít ještě dlouhou cestu a mít opravdu nějaký zaručený a mocný nástroj! “No, a cesta nakonec nebyla ani tak dlouhá, a mám pocit, že s RUŠkou jsem ten nástroj našla.

Co přinesla RUŠka mně osobně

Po prvních kurzech RUŠky jsem měla pocit jako bych svůj život „převzala“. Jako když si vezmete týden volno a uklidíte celý dům od sklepa až po půdu. Staré věci vyházíte, všude je čisto a víte přesně, co v které poličce máte. A takhle to mám teď v životě. Výsledkem je téměř stále dobrá nálada, více energie, radosti, sebe-vědomí a neustálý pocit vděčnosti.

Jaké mám výsledky s klienty

Klienti po skončení terapie často „svítí“ a mluví o pocitech úlevy. Je krásné vidět, když se někdo uvolní často i z mnohaletých bloků, třeba pocitů křivdy, viny, nemožnosti odpuštění sobě či jiným. Ke každému klientovi cítím při terapii hluboký obdiv a úctu k jeho osudu a životu. Toto setkání je pro mě i velkou odměnou.

Created by people in Arsyline.cz © 2015 - 2019